Alıntı EMTY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben normalde araba ile giden biriyim ama arada Tatil olunca Memlekete kisa süreligine gidince SunExpress den harici baska alternatif yok malesef (Izmir e direk ucus sadece SunExpress var). Tamam 2 saat 40 dakikalik bir ucus icin insan acikmaz yemek koymaz ama allah in verdigi suyunu bari para ile satmayin ! Diger türlü gayet memnunum simdiye kadar. Ben SunExpress e Otobüs diyorum, cünkü ayni Otobüs gibi hemen indi bindi yaptiriyor

Ek Olarak ekliyeyim, birde keske SunExpress in ucaklarinda On Board TV ekrani olsaydi, hic olmazsa uctugumuz gectigimiz vs. gibi ucus bilgilerini görebilsek.
otobus bende oyle diyorum basit ama iyi burda onemli olan beni emin bir sekilde gidecegim yere kazasiz belasiz ulastirsin gerisi pek onemli degil allahin dedigin suyu onlarda satin aliyorlar yada obur sekliyle sen suyu alisveristen parasizmi aliyorsun? burda ticaret var onun icin normaldir thy yada baska sirketler parasizmi veriyor saniyorsun yiyecegi icecegi pesin oduyorsun sunexpreste hemen orda oduyorsun ne istiyorsan fark bu bu zamanda kimse kimseye parasiz bir sey vermez unutma.