Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2364 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaloriferci ariyorum cok acil

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye baltali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    674
    63 mesaja 154 teşekkür aldı
    Alıntı Django Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Kaloriferciyim, fakat cok uzagim size.
    Düzenli olarak her yil Wartung yaptirdiniz mi?
    Sorun ile ilgili detayli bilgi verseniz belki yardimci olunabilir.
    Ayrica, Wolf en ucuz ve kalitesiz sistemdir. bilginize.
    sayin kardesim hata 001 ve 006 veriyor hemen 100 derece gösteriyor sonra störunga giriyor birde havayi almak zorunda kaliyom asagidan heizungdan
    ilk gelen firma sirheits ventili degistirdi druck tutmuyor diye ve ausdenungsgefäse stickstoff basti doseden olmadi baska firmayi cagirdim oda wärmetaäuscherin icini temizledi wartung seti yani birde 3wege sachalteri degistirdi 1hafta süper calisti simdi tamamen nakaut valla stress basti beni havada soguk eve elektirikli heizung aldim üsümesinler diye her odaya simdilik kafa karisti ne kadar uzaksin bilmiyom keske yakin olsaydin sayin kardesim

2. Sponsor Reklam
    Üye Django - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    49
    25 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı baltali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayin kardesim hata 001 ve 006 veriyor hemen 100 derece gösteriyor sonra störunga giriyor birde havayi almak zorunda kaliyom asagidan heizungdan
    ilk gelen firma sirheits ventili degistirdi druck tutmuyor diye ve ausdenungsgefäse stickstoff basti doseden olmadi baska firmayi cagirdim oda wärmetaäuscherin icini temizledi wartung seti yani birde 3wege sachalteri degistirdi 1hafta süper calisti simdi tamamen nakaut valla stress basti beni havada soguk eve elektirikli heizung aldim üsümesinler diye her odaya simdilik kafa karisti ne kadar uzaksin bilmiyom keske yakin olsaydin sayin kardesim
    Kessel Brennwertkessel mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)