Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2971 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupadan Passo lig basvurusu hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    yabanci uyruk olarak, yada yabanci dil ile yap.
    pasaport olarak türk olmayan pasaport sec. sonra kartin stada geliyor. mac günü gidiyorsun karti almak istiyorsun, veremeyiz diyorlar, site de öyle yazmiyor.
    Sonra gidip ordan tek gecislik kart veriyorlar macini izliyorsun. Evet böyle sacma bir sistem

eger türksen de mecbur türkiyedeki adresine gelecek diye öyle biliyorum ! ben buraya bi secenek bulamamistim. zaten izindekene türkiyede alman pasaportla daha dogrusu kimlikle basvurumu yaptim !

2. Sponsor Reklam
    Kicket uludag16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    80
    116 mesaja 457 teşekkür aldı
    Alıntı f4scistx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yabanci uyruk olarak, yada yabanci dil ile yap.
    pasaport olarak türk olmayan pasaport sec. sonra kartin stada geliyor. mac günü gidiyorsun karti almak istiyorsun, veremeyiz diyorlar, site de öyle yazmiyor.
    Sonra gidip ordan tek gecislik kart veriyorlar macini izliyorsun. Evet böyle sacma bir sistem

eger türksen de mecbur türkiyedeki adresine gelecek diye öyle biliyorum ! ben buraya bi secenek bulamamistim. zaten izindekene türkiyede alman pasaportla daha dogrusu kimlikle basvurumu yaptim !
    ugrastirdi ama haletim
    karti anatalya stadindan alacam 16-4-23-4 tarihi arasinda
    antalya tatil gidiyorum.

ant-gs maci 18-4 macdan önce stad gisesinden alacam systme öyle verip istedniz stad passo lig kartinizi alabiliyorsunuz...

passolig sitesinde hic bir bilgi yok avrupadan müracatlar seceneklerde ikamet etiniz ülke secerek kayit olunuz diye.....
    neyse böylece herkez bilgilenmis oldu....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)