Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 685 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [soru]- Bu BMW nin markasi ney acaba?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,679
    1,643 mesaja 3,362 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar bir araba bakayim dedim kendime internetten,,,migdem bulandi ne kadar cok serefsiz var.

mesela mobile.de de autoscot24 de adam ilana otomatik yazmis,,resimlere bir bakiyorsun araba düz vites yani schaltgetriebe

188 km gittim bir arbaya bakmak icin ,,öncesindede adamla telefonlastim,,,adres aldim gittim,,araba schaltgetriebe cikti,,varmi böyle bir sey yaa

aaa neymis efendim,,o schaltgetriebe yi isaretlemiste,,nasil olmusta site otomatik yazmista,,,tut mir sehr leid,,,alllem kullem,,bir moralim bozuldu.

sinirden yol parasinida istemeyi unuttum,,,artik alabilirmiydik o da mechul ????

az önce bir S-MAX bakayim dedim,,,adam 2017 model 66.000 km de arabaya 6000 euro yazmis,,,cok fazla araba hakkinda bir aciklamada yapmamis,,acaba 16000 euro yazacakken 1 i unutttumu ?birde autohaus,,

dedim bu iste bir is var,,,hatta telefon numarasi vermis 10 rakamli,, on rakamli telefon numarasi mi olur yaa ???

du bakim dedim,internette böyle bir autohaus bu adreste,,bu telefon numarada bir yer var mi ?

baktim isim ve adres evet var,,ama telefon numarasi farkli.

adamlarin belkide haberi yok isimleri kullanilarak millete makara yapiliyor.

az önce bir araba daha denk geldi,,ilan da otomatik yaziyor,,resimde araba düz vites

gelde sinir olma

birde $u araba hakkinda fikirlerinizi almak isterim,,hergün is yerine sadece gidis 35 km yolum var,,,ve birde büyük genis aile arabasi olsun,,gerekirse izinede o arabayla gidebileyim.

önceliklerim kesinlikle
    otomatik olacak
    diesel olucak
    birazda tasarruflu bir araba olursa iyi olur. 115 veyahutta 163 ps e kadar geht
    iyi bir araba bulabilirsem 13000 -15000 arasida verebilirim.
    aslinda Ford S-MAX ariyorum 2016 veyahutta 2017 model olursa iyi olur.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...4-25396eda6e83
    Sorma usta bir okadarda benden..
    Ben en iyisi sinirleri hoplattmadan atsiz ustanin yazdigi gibi biraz warten yapayim..
    Hic bana göre isler degil..
    Bende hem schalt hem de otomatik var,tabi otomatik sürünce cayimida yanimda götürüyorum
    Relax oluyor,sinirler gevsiyor,cok sinirlenmiyorum..
    Konu webci tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.

2. webci üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)