Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2953 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada Daire almak istiyorum ,fikirlerinize ihtiyacim var

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    ALMANYA |Nordrhein-Westfalen| |_| |Nevşehir| TÜRKIYE
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 16 teşekkür aldı
    Beni endiselendiren cati kati oldugundan icerdeki havasi. Yani kis ve yaz aylarinda. Kadin sürekli diyor kesinlinkle korktugunuz gibi degil. Isolieren yapildi felan diyor (kendim gördüm catida). Ama ne kadar güvenilir tabiki?! Bir diger problem ise, balkonunun olmamasi. Ben suana kadar Balkonsuz bir yerde oturmadigim icin bilmiyorum yapabilirmiyim. Bi kac günde pisman olursan cok kötü olur. Hausgeld 180 eur. Hersey bitmis durumda ve bir hayli modern evin ici. Yalniz Treppenhaus eski duruyor. Kadinin dedigine göre Hausgeld ile yapilacakmis önümüzde ki tarihlerde.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    kac metre kare kac oda ve istedikleri fiyat nedir ?

Alıntı thaflowkilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni endiselendiren cati kati oldugundan icerdeki havasi. Yani kis ve yaz aylarinda. Kadin sürekli diyor kesinlinkle korktugunuz gibi degil. Isolieren yapildi felan diyor (kendim gördüm catida). Ama ne kadar güvenilir tabiki?! Bir diger problem ise, balkonunun olmamasi. Ben suana kadar Balkonsuz bir yerde oturmadigim icin bilmiyorum yapabilirmiyim. Bi kac günde pisman olursan cok kötü olur. Hausgeld 180 eur. Hersey bitmis durumda ve bir hayli modern evin ici. Yalniz Treppenhaus eski duruyor. Kadinin dedigine göre Hausgeld ile yapilacakmis önümüzde ki tarihlerde.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı thaflowkilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balkon sart. Özellikle biz Türklere. Yazin cayimizi iceriz, kisin buz dolabi yerine kullaniriz.

Cati catidir. Ne kadar isolierende yapsan, milletden daha fazla yakacaksin, yazinda pistiginden evden kacmak isteyeceksin. Isolieren yazin ne ise yaracakmis? Cami kepenkleri inik tutarsa faydasi olur. Ama günes iceri vuracak, sende cami acacaksin. Sicaklik yine iceri girecek.

Birde asansörlümü? Degilse ilerde ne yapacan? Dizin tutmayinca nasil cikacaksin?

3-5'e bakma fazla ver, ama düzgün bir ev/daire al.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)