Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3215 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dolabkapisinin yerine "Rollo" hakkinda fikirleriniz lazim.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye ultrAslan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    21
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklima tek gelen, pencerelere distan takilan Rolladenlardan olabilir.Onlarin Schienelerini tam kenarlara denk gelecek sekilde monte etmen ve rolladeyide tam o ölcüde kesmen kolay olur, veya pencereciye orada kestirebilirsin.Kasasi dolabin üstüne monte edilecek.Schiene yi monte icin dolabin kenarlari ince kalirsa mecburen yanlarina cita vidalaman gerekebilir, pencereciler bilir ama ben pek emin degilim stabil olup olmayacagini tam kestiremiyorum su an.Cok güzel olmaz belki ama isini görecegini saniyorum.

Söyle bir sey:
    http://www.ebay.de/itm/Vorbaurolllad...item4d22d962dd

Tek kötü yani, Gurt nasil takilacak?Motorlu alsan bayagi pahaliya patlar.Bu haliyle dahi tahmini 120cmx200cm verdim 177 Euro tuttu.
    Ustam motor felan gerek yok, gurt olsa yetiyor..
    böyle birsey bende düsündüm.. hatta tam metresine göre bile hesaplandirdim bana tutari 90€uro. (100€uro ya kadar sorun yok) Ama bundaki olan da ayni risk, ayni falttür gibi, kenarlara takilan o schienelar cok büyük olursa tastaturbelagi acamiyorsun onu tam bilmiyorum iste.. dedim gibi bauhaus felan gittim adamlar yardimci olmuyor, ve böyle hazir sey sadece netten alabiliyorsun. Bayadir bakiyorum gercekten.. dolaba bakiyom bakiyom aklima da birsey gelmiyor En sonunda gitcem su tarz birsey alcam http://www.ebay.de/itm/121726453414?...%3AMEBIDX%3AIT
    Konu ultrAslan55 tarafından (14 Ağustos 2015 Saat 03:15 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)