Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2391 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bosandiktan sonra tekrar Aile krmak bu kadar zormu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    sen cocuklu bayan es istermisin? bu soruyu sor kendine once eger cevabin evet ise nereye kadar toleranz nereye kadar tahammul edersin? bu sorulara cevap ara kendinde evet sana katiliyorum zordur ama o eve bir kadin geldiginde hersdyin gulluk gulustanlik olacagini saniyorsun senin icin evet olabilir ya cocugun icin?o kadinin her yaptigi hareket iyi yada kotu o cocuga ters gelicektir cunku annesinden herseyi bambaska ogrendi bu bir boyle iki boyle sonunda cocuk evden gidecektir bunlarin hesabini yap arkadasim ondan sonra kararini ver zorluk konusunda yerden goge haklisin bu zorluguna bir zorluk daha eklenebilir yuksek ihtimal dikkat et ben senin yerinde olsam oncelikle bayan arkadas edin tanisma suresi yasayin bir sene iki sene neyse ondan sonra beraberlige kalkisin bugunden yarina is yaparsan cok seyler kaybetme ihtimalin yuksek kolayliklar diliyorum.

2. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen cocuklu bayan es istermisin? bu soruyu sor kendine once eger cevabin evet ise nereye kadar toleranz nereye kadar tahammul edersin? bu sorulara cevap ara kendinde evet sana katiliyorum zordur ama o eve bir kadin geldiginde hersdyin gulluk gulustanlik olacagini saniyorsun senin icin evet olabilir ya cocugun icin?o kadinin her yaptigi hareket iyi yada kotu o cocuga ters gelicektir cunku annesinden herseyi bambaska ogrendi bu bir boyle iki boyle sonunda cocuk evden gidecektir bunlarin hesabini yap arkadasim ondan sonra kararini ver zorluk konusunda yerden goge haklisin bu zorluguna bir zorluk daha eklenebilir yuksek ihtimal dikkat et ben senin yerinde olsam oncelikle bayan arkadas edin tanisma suresi yasayin bir sene iki sene neyse ondan sonra beraberlige kalkisin bugunden yarina is yaparsan cok seyler kaybetme ihtimalin yuksek kolayliklar diliyorum.
    ben cocuklu bir bayani kabul edermiyim o tanistigim bayana bagli, eger ki gercekten düsündügüm gibi bir bayan ise neden olmasin. Ne kadar toleranz tanirim bilemem, cünkü yasamadim ve yasamadan bilemem. Cocugum ve gelecek kadin icin cok ama cok zor olacagini tahmin ediyorum, cünkü oglum gelen kadini kendine rakip olarak görecek ve beni paylasmak istemeyecek. bazi islerde kafam rahat olacak ama cocuk ve gecim konusunda kafam daha cok agriyacak gibi geliyor.
    Benim tanisacagim yasdaki bayanlar ise bir veya iki sene veya daha uzun bir süre arkadaslik istemezler, cünkü yaslarindan dolayi orta yasta olmus oluyorlar ve birde cocuklari yoksa cocuk istiyorlar ise gec kalma korkusu oluyor.

Bayan arkadas edinmek icin bir sekil tanismak lazim ve nerede nasil tanisacagimi bile bilmiyorum kaldiki benim zamanim cok kisitli.
    Hafta ici is, isten sonra oglumun okulu, sporu vesayire gibi isler ile ugrastigim icin hafta ici zamanim olmuyor. Hafta sonlari ise, alisveris, ev isleri ve tekrar oglum ile beraber zaman gecirdigimden gine zamanim olmuyor.

Yani benim biriyle tanisma ihtimalim %0 gibi birse oluyor.

Bunlari yazarken farkina vardim ki ben cogunlugun yazdigi gibi bir kac sene daha böyle idare edecegim ve oglum belirli bir yasa geldikten sonra yeni hayat kurmaya calisagim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)