Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2858 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 aylik bebek ile sila yolu?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    108
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Cocugum 5 Aylikken ucaklan gittik Türkiyeye, Frankfurt-Antalya, 7-8 Saat Evden otele Kadar sürdü, Havaalinda bekle, Mamasini verecek yer ara, aglayinca hangi köseye gitsem diye düsün, ucakta bebegin kulaklari tikaniyor 2-3 saat aglama payi var, önceden burnundan damlasini verirsen bu tiknama azalir, bide en öndeki koltugu secmende fayda var, önüne Baby Basket dedikleri, bebek yatagi koyuyolar, altini degistirmek istesen yer yok WC´de, Gecikmesivar, inince Bavul bekle, Bebek arabasi bekle....

Ben yarin yola cikiyorum, bu sefer arabayla, istedigim yerde dururum, Memlekette Arabamda olmus olur, Cocukta alisir Alaturkaya, Terlerse üstünü degistirirz olur biter, Allah korusun hasta olursa, her ülkede hastane var doktor var, fazla plan yapma, hangi köseden daha karli cikarim diye, Midenin gurultusuna göre kararini ver ve uygula, Hayirli Yolculuklar dilerim herkese.

Yarin cikacak varsa, Avusturya, Macar, Sirp, Bulgar üzerinden gidiyorum Siyah Audi A3 Sportback

2. 2 kişi abdülmecit üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)