Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2888 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Winsim Allnet-Flat 6.99

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Arkadaslar bu Winsim sirketini unutun yaptirmayin ben 2 gb.Tarif yaptrdim.gecen ay.bana 113€ rechning geldi..
    Telefon ettim..bana aynen sunu dediler..Türkiye ile yapilan whatsap uzeri konusmalariniz Telefon görüsme yerine geciyormus..Türkyie Euda olamdigi icin..ben dedim benim daha 2 gb lik paketim bitmedi.dedim onla alakasi yok dediler..yani..türkiye ile yapilan. hangi tür sesli görüsme olsun..paketten yemiyormus ayni konusma tarifesinden hesapliyorlarmis,,,,unutun..berbat..

2. akdenizli33 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye Fedayi38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    189
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Bende cocuk icin 4.99€ luk yapmistim 3 ay önce fakat her ay 15-20€ arasi rechnung geliyor bende kil oldum cikis vereyimdiyordumki simdi su 6.99€ luk olanimi yaptirsam diye düsünüyorum.Birde bu Whatsapp in asli varmi baska basindan geciren oldumu gerci benim oglan öyle Tr le görüsmesi olmaz ama yinede tehlikeli bir olay.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı Fedayi38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende cocuk icin 4.99€ luk yapmistim 3 ay önce fakat her ay 15-20€ arasi rechnung geliyor bende kil oldum cikis vereyimdiyordumki simdi su 6.99€ luk olanimi yaptirsam diye düsünüyorum.Birde bu Whatsapp in asli varmi baska basindan geciren oldumu gerci benim oglan öyle Tr le görüsmesi olmaz ama yinede tehlikeli bir olay.
    arkdasim yalanmi soluyoyrum tr ile yapilan tüm sesli görüsmeler parali..isterseniz yapin benden soylemesi,istersen servise Telefon et.sorabilirsin,.

Üye Fedayi38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    189
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdasim yalanmi soluyoyrum tr ile yapilan tüm sesli görüsmeler parali..isterseniz yapin benden soylemesi,istersen servise Telefon et.sorabilirsin,.
    Pasam ben sana yalan söylüyorsun demedim fakat yanlis anlasmalar olmasin diye emin olmak icin baska bir kardesimiz teyit edermi diye baktim.Ozaman Whatsapp dan konusmaya gerek yok o paraya direk ac hic olmasa kaliteli bi görüsme olur yani bunu sirketede söylemek gerekirdi.Neyse uzun lafin kisasi gecmis olsun.

7. Fedayi38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu Winsim sirketini unutun yaptirmayin ben 2 gb.Tarif yaptrdim.gecen ay.bana 113€ rechning geldi..
    Telefon ettim..bana aynen sunu dediler..Türkiye ile yapilan whatsap uzeri konusmalariniz Telefon görüsme yerine geciyormus..Türkyie Euda olamdigi icin..ben dedim benim daha 2 gb lik paketim bitmedi.dedim onla alakasi yok dediler..yani..türkiye ile yapilan. hangi tür sesli görüsme olsun..paketten yemiyormus ayni konusma tarifesinden hesapliyorlarmis,,,,unutun..berbat..
    arkadasim senin 2 gb internet pakaetin olmasi sana sesli konusma olanagini sunmuyor eger winsim sirketinin AGB sini okursan orada sana bu 2 gb internek pakatinle ne yapamiyacagini yaziyor yani senin internetin üzerinden whatsap ile konusma yamamiyacagin acikca yazli , bu her sirkette hemen hemen böyle mesela mobilcom debitelde aynisini oradada adamlar kocamam AGB lerine yazmislar sesli konusma kapali diye,, saygilar

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    İnternet yoksa whatsapp nasil ariyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)