Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2686 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: IPTV TV konusu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı
    smeilet kardes Konu aslinda IPTV'nin bir yere Toplanmasi degil de bu Kadar bu IPTV'ye bagimlilik ((( Sorun aslinda burada )))
    Diger Konular Ac kalmakta . Gercekten söyle bir takip et burada cogumuz IPTV Bölümünde . Bana sahsen biraz abartili geliyor
    dedigim gibi IPTV'de Görev yapan Arkadaslara lafim degildir Saygim sonsuz'dur onlarda kendince burada Yardim etmeye calisiyorlar
    ALLAH razi olsun güzel paylasimlarini yapiyorlar. Ama sürekli Konu IPTV IPTV IPTV ve yine IPTV biraz cok geliyor galiba ???

Dedigim gibi bende normalde IPTV kullanicisiyim Yillik vs önemli degil ama ben IPTV'den doydum yillar öncesi IPTV'den önemli daha cok baska seyler var

2. memo82a üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye byMAC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    75
    13 mesaja 26 teşekkür aldı
    Alıntı memo82a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    smeilet kardes Konu aslinda IPTV'nin bir yere Toplanmasi degil de bu Kadar bu IPTV'ye bagimlilik ((( Sorun aslinda burada )))
    Diger Konular Ac kalmakta . Gercekten söyle bir takip et burada cogumuz IPTV Bölümünde . Bana sahsen biraz abartili geliyor
    dedigim gibi IPTV'de Görev yapan Arkadaslara lafim degildir Saygim sonsuz'dur onlarda kendince burada Yardim etmeye calisiyorlar
    ALLAH razi olsun güzel paylasimlarini yapiyorlar. Ama sürekli Konu IPTV IPTV IPTV ve yine IPTV biraz cok geliyor galiba ???

Dedigim gibi bende normalde IPTV kullanicisiyim Yillik vs önemli degil ama ben IPTV'den doydum yillar öncesi IPTV'den önemli daha cok baska seyler var

Slm Arkadasim,

demek ki bazilari doymus, bazilari ise daha ac;
    yani sen kendi adina belki IPTV konusunu senelerdir biliyor ve taniyor olabilirsin,
    ama bazilari böyle bir imkanin oldugundan bile daha yeni haberdar olanlar var.
    Kaldi ki bir cok ülke de Canak anten kurmanin yasak oldugu bir cok yerler var.
    insanlar dogal olarak TR kanallarini seyretmek istiyorlar.
    Onun icin bazi ailelerin cocuklari ne dogru dürüst Türkce ne de bulundugu Ülkenin dilini
    dogru dürüst konusabiliyorlar. Benim iki kizim ikiside türkceyle beraber 5 dil konusuyorlar.
    Tabii ki insanlar sadece TV seyrederek tek yönlü kendilerini gelistirmemeli...
    O konuda sana katiliyorum; eger bunu kastetdiysen!
    Saygilar, sevgiler

byMAC

5. byMAC üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)