Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3106 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada ucuz araba sigortasi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    62
    26 mesaja 91 teşekkür aldı
    selam
    Ben de DEVK dayim ,porsentim düyüstü ama .Fiyatlar yükselmis banada mektup geldi .Fiyatlar %19 arttitmislar yani bu arisa göre 162 € fazladan ödeyecekmisim.

2. Nar agacim üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı Nar agacim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam
    Ben de DEVK dayim ,porsentim düyüstü ama .Fiyatlar yükselmis banada mektup geldi .Fiyatlar %19 arttitmislar yani bu arisa göre 162 € fazladan ödeyecekmisim.

Bu yil gercekten bütün sigortalarda korkunc pahalilik var.
    Bende HDI'de sigortaliydim,onuncu ayda cikisimi verdim,gecen yil yani 2015 e Ford Mondeo 130ps diesele 424€ mit teilkasko senelik ödedim.Bu yeni yil icin tel actim bana verdikleri cevp sen cikis vermisin hesap yapamayiz,önce cikisi geri alicakmisin sonra bana hesaplayip bildireceklermis bende kabul etmedim.

Gecen yil internet üzeri HDI kayit olmustum,bu yil arastirma yapiyorum en hesapli admiral sigorta var,yalniz TR gecerli olmadigi icin yapmiyorum.

Bu gün is yeri arkadasimin tavsiyesi üzerine DEVK'e tavsiye etti tanidigi türk arkadasi varmis yeni hesap yapti benim ödeyecegim fiyat 416€ olucakmis,bende termin yaptim nasip olursa Pazartesi gidip arabami sigorta yaptiracam.

Sizlerde cikisinizi vermeden önce keni sigortaniza hesaplattirin sonra cikinizi verin,zamaniniz var arastirma yaparsaniz bayagi karli sayilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)