Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3272 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gez ile ilgili sorunlari burda paylasalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    42
    37 mesaja 53 teşekkür aldı
    kacis yok gibi görünüyor ben 18senedir ödemiyorum, ama yeni cikan kanun ile benide kafalarina göre melden yapmislar ve ilk tabiki gelen mektuplari acmadan cüpe attim. Sonra gerichtvollsicher dan mektup geldi termin vermis gittim ve adama sordum benim hallikda malkemeden alinmis bit titel varmi diye yok dedi bu ard den geliyor bende dedim titel yoksa ödemiyorum öyle bildirin dedim tamam dedi,sonra inkassodan mektup geldi postaneye gittim burda böyle biri oturmuyor diye geri yolladim hafta sonu ard den geldi onuda bu gün alip postaneye götürdüm burda böyle biri oturmuyor dedim ,bakalim ne zamana kadar bu kacis devam edicek.
    Konu redbull911 tarafından (15 Aralık 2015 Saat 06:42 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı redbull911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kacis yok gibi görünüyor ben 18senedir ödemiyorum, ama yeni cikan kanun ile benide kafalarina göre melden yapmislar ve ilk tabiki gelen mektuplari acmadan cüpe attim. Sonra gerichtvollsicher dan mektup geldi termin vermis gittim ve adama sordum benim hallikda malkemeden alinmis bit titel varmi diye yok dedi bu ard den geliyor bende dedim titel yoksa ödemiyorum öyle bildirin dedim tamam dedi,sonra inkassodan mektup geldi postaneye gittim burda böyle biri oturmuyor diye geri yolladim hafta sonu ard den geldi onuda bu gün alip postaneye götürdüm burda böyle biri oturmuyor dedim ,bakalim ne zamana kadar bu kacis devam edicek.
    senin burada böyle biri oturmuyor demen sadece kendini kandirman
    onlar bütün meldedatenlara girp bakabiliyorlar
    zaten yeni sistem de bir kisi tasindi mi bütün meldedaten lari ototmatikman GEZ bildiriliyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    42
    37 mesaja 53 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin burada böyle biri oturmuyor demen sadece kendini kandirman
    onlar bütün meldedatenlara girp bakabiliyorlar
    zaten yeni sistem de bir kisi tasindi mi bütün meldedaten lari ototmatikman GEZ bildiriliyor
    istedigi yere baksin arkadasim, benim elime ulasmis bir sey yok ise benim gecerli bir kararda yoktur ve bunu sonuna kadar gittigi yere kadar uzatacagim,sonucta canimi alacak degiller.
    bu gün bana gerichtvollsicher bir sey yapamiyor ise bu konuda demekki ellerinde bu parayi alacak bir belgeleri yok demektir.
    bana ulasmayan bir belge yüzündende hic bir sekilde ne pfändung yapabilirler nede kontoma el koyabilirler cünki ellerinde benim adima kesinlesmis tittel leri yok olsa zaten adamin cigerini söker bunlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)