Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2971 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupadan Passo lig basvurusu hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir kendin almalsin..
    bende benim icin ve abim icin alacaktim stadyüm dan.. benim kartimi verdiler
    ama abimin kartini vermediler.. kendisi almasi gerekiyordu..

pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
    ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    123
    17 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı akilsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
    ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler
    Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba

4. haylazz üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı haylazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba
    cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
    Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
    ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı akilsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
    Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
    ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?
    yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir
    tamam orasi öyle ama birisi bana dediki ben biletleri alinca da esimin passo kartisina bileti yükleyebiliyormusum. ondan sormustum,

Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    benim dört bileti esimin uzerine yazdilar agustosdaki maca gittigimde hatta biz girdik passolig kartimizla calisti hanimin karti calismadi kagidi gösterdim 4 bilet aldik diye sonra aldilar iceri.
    bazi aksakliklar olabiiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)