devkan07 arkadasim ilk basta Hosgeldiniz.
Arkadasim söylemis oldugunuz 24 saat gözetim sart diye hic bir hotel size güvence vermez, sadece belirli hotellerde x Ray cihazi olur yada Siyasi Önemli Is adamlari sanatci vs geldiginde ek güvenlik tutulur.
Ama normal turizm le alakali hotellerde Giris kapisinda giris yapanlari kontrol ederler oda Ne kadar disiplinli ayri konu, ve Hotelde Bekci olur disarda birileri girmesin ve güvenlik acisindan.

yukarda yazmis oldugum gibi hic bir hotelde 24 saat Doktor yoktur, Cankurtaran yoktur. doktorlar belirli bir iki saatligine gelir, Cankurtanlarda Misal saat 10 ile 18 saatleri arasinda Hotelde bulunurlar ki bu hotelde de cankurtaran zaten var müdahalede ediyor, ama olayin oldugu saatte Doktor yok ve o an Misafir olan baska bir doktor müdahale ediyor.

Bu turumda Farzi misal diyelimki Doktor olsun Cankurtaran orda olsun, hic bir önemi yok Bir baba yada Anne olarak o boyuta gelene kadar bizler nerelerdeyiz demek daha dogru degilmidir.
Neden Bu cocuk orda Can simiti ve kollukla o boyundan büyük havuzda birakilir. Nede olsa cankurtaran var onlar sorumlumu demek gerekir. gectikten sonra kendi sucunu bir kenara birakip suclu aramayami cikmak gerekilir.

Videosunda izlemissinizdir Babanin rahat tavirlari bilemiyorum ya ben biraz bu konuda titizim yada pinpirikli, ama benim icin bu tür durumda Baba ve Anneye sormak gerekmezmi sen bu cocuk bogulurken nerdeydin.?

Babanin savunmasi can simiti takiliydi normalinde kolay kolay birsey olmazdi acaba birimi carpti da devrildi böyle bir sacmalik kusura kimse bakmasin savunmayi gerektirmez...
Sen yaninda Ebeveyin götürüyorsan Kinderclublara teslim ettin orda birsey basina gelse ayri olur ama cocuk senin yanindayken basina birsey geldiginde ilk suclu benim gözümde Babadir.

Ama bu tür durumlarda Lütfen Yanimizda cocuklarimizla gidiyorsak, birsey olmayin demeyin ve cocuklarinizin üzerinde mutlaka gözünüz bulunsun..