Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2957 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila yoluna yedek lastiklemi yoksa reifen kit ilemi gidiyorsunuz?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    178
    9 mesaja 42 teşekkür aldı
    Benim aracta yedek lastik yeri yok.

Akü takmislar oraya. :-)

Düsündüm. ince isletme lastiklerdene alsam bagaja atsam 100-130 Euro. Ve sadece tamriciye kadar ise yariyor. 80 kmh dan hizli sürülmüyor. yüklü aracla hayli zor.

Allah korusun yolda herhangi lastik arizasi nedeniyle lastigi degistirsem cikacak olan lastik 225 veya 245 lik. Yani arac bagajinin yarisini kapliyor. ince lastigin kapladigi yerin iki misli kadar.

düsünmeye devam ettim, Aracin üstüne bagaj taksam ince lastik almasam evden kislik lastiklerden birini bagaja atsam dedim ve kafamda lamba yandi.

Aracüstü bagaj ve takmak icin ayaklarini 200 euro karsiliginda buldum. kislik lastigimi yanima alir yola cikarim.

lastik tamir setleri sadece civi gibi nesnelerin batmasi sonucu ise yariyor. lastik cukura gidip yarildiginda hicbir tamir isi fayda etmiyor.

onun icin tavsiyem kisliklardan birini yaniniza aliniz. bagajinizi ona gore ayarlayiniz.

Servis var diyebilirsiniz ama servisi saatlerce beklemek iyi olmuyor. Osyaki kislik lastigi nerde kalirsaniz 15 dakikada degistirip yolunuza devam edebilirsiniz.

Saygilar.
    67TOPRAK

2. 67TOPRAK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)