Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 443 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne yapsam bilemiyorum kafam karma karış

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Seni çok iyi anlıyorum, geçen sene 10. Aydan belli Evdeydim (Kalp Krizi) ve Depresyondan vs. Emekliliği düşündüm ama inan artık evde kalmaktan bunaldım.

Yaşım 44 Kahve vs. gibi alışkanlığım yok, evden işe işten eve ve Camiye o kadar.

Baktım bu bana göre deyil evde kalmak ve kafayı tam sıyırmaktansa işe başlayayım dedim, eski işimi devam yapmam uygun olmadığından (Einrichter) şimdi iş yerinle konuştuk ve
    IT-Administrator olarak devam edeceğim ama Schulung vs. gerek bunlarıda Rentenversicherung öder sanırım şimdilik görüşmede hepsi.

Tamamen farklı bir alan Produktiondan IT Bölümüne ama ilgim ve isteğim olduğu için yapabilirim neden olmasın.

Bu bana çok büyük bir moral verdi ve sabırsızlıkla başlamayı bekliyorum.

Sana tavsiyem mutlaka ama mutlaka birşeyler yapmalısın örneğin Camii, Ek ufak bir iş vs. ne olursa olsun ama kendini oyalamak için birşeyler yap yoksa çooook sıkılırsın ve kendini hasta edersin.

2. Burclu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)