Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 467 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye cinnah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    20 mesaja 35 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar bu depremin daha büyügü silide olmus ve bunun 125 kati daha büyügü ve ölü sayisi 500 Türkiyedeki sayi resmi 42 bin gayri resmi 200 bin siz hala estek kerestek diyorsunuz Deprem Büyük ama bu güne kadar önlem almayan rüsvetci sistemin sucu yok mu hic ,bunu varsa eger vicdaniniza sorum idolojik olmayan vicdaniniza Konu Benim icinde kapanmistir .
    Sili´nin tüm nufüsu 20 Milyon, kalkipta karsilastirdigin yere bak, Sili´de depremin oldugu alandaki nufüs sayisini, binalarin yüksekliginide yazsana. Sahra cölünde 9 siddetinde deprem olsa kac kisi hayatini kaybeder?

90´li yillarin Türkiye´si bugünün Türkiye´sinden daha iyi degil mi? Sizleri Türkiye´de üretilen herhangi bir aletle uzaya götürsek getirsek, ben öyle birsey görmedim duymadim dersiniz.

Kur-an yaziyor, Onlarin gözleri var görmezler, kulaklari var duymazlar. Bu kiyamete kadar hic degismeyecek.

2. 3 kişi cinnah üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hiyarin biraz daha okumasi gerek.

dogru, ölcüye göre daha büyük depremler oldu, ama hepsi denizde ve derinde oldu.

7.8 büyüklügünde ve karada ve sadece 10 km derinlikte deprem bu yüzyil degil, gecen yüzyilda da olmadi.

habertürk fox ile birlestimi?
    Bu cahiller bir sey bilmiyor Ama Senin gibi zir cahiller herseyi biliyor ( Iste türkiyeninde Türklerinde sorunu Bu Hic kaynak göstermeden okumadan herseyi bilmek Allah seni yer yüzüne getrirken bu özellikl getirmis olmali .

Alıntı cinnah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sili´nin tüm nufüsu 20 Milyon, kalkipta karsilastirdigin yere bak, Sili´de depremin oldugu alandaki nufüs sayisini, binalarin yüksekliginide yazsana. Sahra cölünde 9 siddetinde deprem olsa kac kisi hayatini kaybeder?

90´li yillarin Türkiye´si bugünün Türkiye´sinden daha iyi degil mi? Sizleri Türkiye´de üretilen herhangi bir aletle uzaya götürsek getirsek, ben öyle birsey görmedim duymadim dersiniz.

Kur-an yaziyor, Onlarin gözleri var görmezler, kulaklari var duymazlar. Bu kiyamete kadar hic degismeyecek.
    Cahilligimi basla Bu yazdiklarini Arastirip mi yazdim Yoksa emmi oglunun arkadasimi anlatmis Siliyi Arap cölendimi sandin yoksa iyi oku karada mi denizdemi oldugununda anlarsi ha gayret

Üye cinnah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    20 mesaja 35 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cahiller bir sey bilmiyor Ama Senin gibi zir cahiller herseyi biliyor ( Iste türkiyeninde Türklerinde sorunu Bu Hic kaynak göstermeden okumadan herseyi bilmek Allah seni yer yüzüne getrirken bu özellikl getirmis olmali .

Cahilligimi basla Bu yazdiklarini Arastirip mi yazdim Yoksa emmi oglunun arkadasimi anlatmis Siliyi Arap cölendimi sandin yoksa iyi oku karada mi denizdemi oldugununda anlarsi ha gayret
    ne demek istedigimi anladin, ama anlamk istemiyorsun. Sen benim memleketimdeki deprem olan yerle Sili´deki depremi karsilastirdin , bende sana aradaki farki anlatmak icin Sahra ve Sili´yi karsilastirma yaptim.

Herneyse sonucta memlektime ve burada olupta yakinlarini kayip eden veya maddi manevi zarar görmüslere gecmis olsun.

Yeni veya eski binalari yapan Müteahhitler ,

birincisi hicbir yüksek egitimi olmadan yada görme ve kulaktan duyma yaparak.

ikinciside hirsizlik ve rüsvet sonucu bu sekilde harabe olmustur.

Hükümetin adi ne olursa olsun, siz ve bizler kontrol edene rüsveti veriyorsak, bundan hicbir hükümetin haberi olmaz.

Enbasta sorumlu olan; yapan ve yaptirandan kaynaklaniyor.
    Saygilarimla

6. cinnah üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)