Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3116 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: audi a6 3.0 tdi Kettenprobleme

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

audi a6 3.0 tdi Kettenprobleme

benim 2006 a6 3.0.tdi arabamda bu kettenprobleme var arabayi yaptiracagim bu arza basina gelen arkadaslar varsa yaptirdiysa kac euro patlar bilgisi olan varsa yazabilirmi araba 193000 km .de

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    SLm.
    Nasil bir Kettenproblem? Biraz anlatirmisin lütfen.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Audi de bu Problem hastalik diyorlar bu benimde basima geldi arabayi soguk ken ilk zamanlar ara sira oluyordu sonra her Sabah olmuya basladi sonra iki üç saat sonra yapmıya başladı çalistırdıgımda 1,2 saniye kirrit diye ses yapıyor internette araştirdım bagzı kişilerin başinada gelmiş Volkswagen 1,4 tsi gibi arabalarda var http://youtu.be/scsHF_y41ys burdan aynısı var ve benzerleri gösteriyor bakalirsin

Üye rumix40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    14 mesaja 27 teşekkür aldı
    selamlar..

sen arabayi Audi'ye götür veya problemi direk Audi'ye sorustur. onlar sana tam olarak neyin bozuk oldugunu ve tamir fiyatini söylerler. Audi genelde cok pahali oluyor tamirde ama o esnada tam olarak neyin degisecegini ve neye ihtiyac oldugunu bildigin icin, daha uygun tamirhanelere gidersin.

Bende audi kullaniyorum ve hep öyle yapiyorum. 1-2 ay önce mesela Inspektiona gitmek gerekti. Audi'ye götürdüm nelerin yapilacagini falan filan bana güzel bir liste yapti ve fiyatini 700€ dedi. bende o listeyle baska tamirhaneye gittim ve 370€ yaptirdim.

saygilar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Slm.
    Arkadasim bu arabayi calistirdiginda 3-5 Saniye sürerse ve sonra ses giderse cok normal.
    Benim araba icin tam 3 Tane Audi servisine gittim ve hep ayni cevabi aldim. Forumlari gece Gündüz arastirdim ve bircok kiside aynisi ve onlarda normal diye yazmis.
    Kettenspanner e bir öldruckpumpe varmis ve buna Öl gelene Kadar ses cikarabiliyormus ( benim aladigima bu).
    Tabii bu ses hic gitmiyorsa, sane tavsiyem bir Audi servisine git.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm Kettenspanner degismesi lazim ben 450 degistirmistim.einspritzdüseleri okutmayi unutma onlar motorschadene yol aciyor ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)