Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 670 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede süresiz araba birakma konusu hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Arkadaslar Benim Arabam su an Türkiyede Ve 2 Yil dolmadan Geri Almanya ya Getirecegim ve Getirdigimde Arabada Bende 186 Gün Almanya da bekleyecegiz ondan sonra tekrar 2 yil türkiyede birakabilirim

Anlatilanlarin Hepsi Hikaye Ben Kendim yasadim benden öndeki Araba Gümrügü girerken bildirim yapti bu araba 2 yil türkiyede kalacak diye memurlar olmaz dedi sen Türkiyede 185 Günden fazla kalmissin Almanya ya gideceksin 185 Gün kalacaksin o zaman o hak doguyor dediler adam itiraz etti ben ilk defa Araba sokacagim diye memur dediki sen türkiyede fazla kalmissin olmaz geri dön nokta .

Bir daha kisi gördüm o kisi yurtdisinda fazlaca kalmis sorun yok Aldigi arabayi ondan öncekis sahis 2 yil türkiyede birakmis oda okisiden almis oda Arabayi Türkiyeye sokamadi Sebeb Araba 6 ay Almanyada kalmamis Nokta .

Ali söyle yapmis veli böyle yapmis Emmimin oglu söyle yapmis dayim kuzenim böyle yapmislari Birakin Gümrügü geldinizde Sizin Kimlik bilgilerinizi bilgisayara girince bir lamya yaniyor yesil yanarsa arabayi Türkiyede Birakabiliyorsun Kirmizi yanarsa Nanay dön geri diyorlar yani kac gün Nerede yasadiginiz ÖNEMLI 6 Ay Kesiksiz ALmanyada yasadiysaniz Götürebiliyorsunuz
    Nokta .

Sunuda Belirtiyim Araba 24 ayi Doldurdu Ne olacak Sende Türkiyeden Arabayi cikaramadin Sorun Degil 3 Aya Kadar yani 27 Aya Kadar Süreleri Cezali Cikiyorsun Cezasi Gecen Yil 3 ayliligi 500 TL idi zaman uzadikca Ceza Yükseliyor Benim Bir Arkadas 4 Yil birakti bir sey Olmuyor Diye 118 Bin Tl Ceza yatirmak zorunda Kaldi .
    Konu haveri68 tarafından (18 Şubat 2023 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)