Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 654 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 230 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şuanki zamana göre ev almak mantıklı mı?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Talo176 ben sadece görüşümü beyan ediyorum.

Herşeyin iyi tarafı varsa, tabiki zorluğuda var.

Çok şükür benim herşeyim var.

Azlan yetinebiliyorum. Sen misal daha çok gezmeye tozmayı seviyorsun. Saygı duyarım. Sende paraları araba, gezmeye harcıyorsundur.

Ama yazdıklarımın arkasındayım. Senin hesabın sana mantıklı gelir, ama senin hesabında bana mantıksız. Neden misal heray bir dört tekerli tenekeye yüzlerce Euro ödyorsun. Seni mutlu ediyorsa sorun yok. Ben ödesem aksine beni mutsuz eder. Herkesin yaşam keyfi, hayat bakışı farklıdır.

Benim ödenmis bir dairem var. Burada 300.000 Euro değeri. Yani paranın yarısı Eigenkapital olarak var.

Sizin oralara göre 500.000 - 600.000 Euro lüks gibi gelebir. Augsburg'da bu normal fiyatlar. Bundan 20 sene önce Münih'de, Augsburga 60-70 km, 2-3 daireler 300.000 Euroydu. Şimdi Münih'de Neubau 2 odalı bir daire 900.000 Euro.

Sizin oralarda gelirler düşük. Boşuna zaten Niedersachsen ve NRW'de Baden-Württemberg ve Bayerne göç yok.

Bir kaç kere NRW'ye gittim. Oradalarda 100.000 Euro bile çok. İstanbul Tarlabaşında yaşa daha iyi. Heryer düzensiz, karman çorman, ipsiz sapsız dolmuş.

Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen yeme arkandan bi yiyen bulunur merak etme
    Herşey olabilir hayatda. İyi evlat olabilir, kötü evlat olabilir tabiki bilmiyoruz. Ben duamı Allah'a ediyorum. Kabul eder etmez orasını Allah bilir.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (21 Mart 2023 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler