Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3274 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiralik Oto araniyor, Istanbul / SAW / 23 Temmuz ila 23 Agustos arasi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Hadi hayirli olsun, kazasiz belasiz teslim etmek nasib olsun diyelim. Benim gecen hafta TR de arac kiraladigimda basima kücük bir olay geldi, bir dügün telasimiz vardi, arabayi park ettigim yerden cikarken TR de milletin park etmesini engellemek icin betondan yere yuvarlak seyler yapiyorlar ya, park ettigim yerin ilerisinde varmis ama arabanin icinden tabi ki göremedim onu, ileri giderken arabanin alti sürttü biraz, sonra geri geldim filan ondan kurtulmak icin... sonradan baktim ön sol tamponun alti cok az cizilmis, araci teslim ederken adamlara anlattim, baktilar ve sorun degil dediler ama eminim baskalari olsa kesin para koparmaya calisirlardi, araci aldigimda 1700 km de idi yani yeni araba. Elitecarrental da oldu bu. Kücük bir firmada gecen sene kiralamistim o zamanda hafif bir duvara sürtme olayi olmustu araci, o arac biraz eski idi ama 2007 Linea idi ya da 2009, firma sahipleri cok cüzi bir sey aldilar 50 TL mi ne verdim galiba, yani sansima iyi insanlara denk gelmisim diyelim.... Kendi aracimla birsey olmuyor ama TR de arac kiraladim mi hep bir aksilik oluyor Cok sükür gerci kaza filan degilde iste TR de biraz trafik ve yollar ararlar soförler deli dolu olunca ufak tefek seylere her zaman hazirlikli olmak gerekiyor

Madem anlattim birde sunu belirteyim ki, bir keresinde uzun gittigimde her gün arac lazim olmadigindan gittigim ilk günlerde birkac günlük arac almistim havaalanindan... sonrada dönecegim zamana yakin iki gün kala bir araba kiralamak icin aradim birkac yeri cogunda araba yoktu filan, yazin malum dolu hepsi... sonra biri ile tel üzerinden anlastim. Adam ile bulusma saatine yakin konustum, dedi o arac serviste idi gelecekri ama isi uzamis... ama sana daha yeni arac vericem kendi kullandigim arabayi vericem hem yeni hem markasi bilmem ne dedi, bir saat sonra ama getirebilirim dedi... tamam dedik tabi Sonra adami ara ki ulasabilesin Kac kez aradim SMS attim adam ne cikiyor ne geri dönüyor... simdi gülerek yaziyorum ama o zaman sinirden adam yanimda olsa dalacak gibiydim... sonra artik zaman da kalmadigi icin en acilinden girdim avise hemen kiraladim bir arac, THY Miles& Smiles karti olanlara %30 filan indirim yapiyorlar, tabi daha pahali arac diger firmalara göre ama Ford almistim, iki günlük oldugundan dedik cok da tutmuyor mecburen kiraladik ... bu da böyle baska bir ani arac kiralama ile ilgili
    Konu hope41 tarafından (03 Haziran 2015 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)