Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 728 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Bilgi] Sila Yoluna gidecek olanlar icin.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Ben 2015 yilinda otel Bosporusda kalmistim. Nise 22 km kala Aleksinac'da.

Otelin ilk müsterisi bendim. Internetde 01.05.2015'da acilacak yaziyordu. Ben vardim bir kac gün sonra. Kimse yok. Otel bitmis sadece resepsiyon bitmemis. Dibinda lokali var. Oraya girdim. Sahibide ordaymis. Yanimda ben ve 1 yasinda bebek. Gece saat 22 gibiydi. Aslinda devam giderdimde cesaret edemedim. Hafif yagmur cilemeye basladi ve gece o daglik bölgeden gecmek istemedim. Tam 12 saatde Augsburg'dan 1200 km yol yapmisim. Saatde ortalama 100km bence cok iyi bir oran. Icimden bir ses oglum sanisini zorlama dedi. Zaten ondan sonra Pirot bölgesi biraz geri kalmis bir bölge. Artik bookinge girip Nisin icinden uluslar arasi taninmis bir otelden yer ayritim girecektim. Adam dedi odalar zaten hepsi bitik. Hersey temizlendi carsaf falan hersey takili. Gir yat. Ne verecegiz dedim? 100 Euro ver tamam dedi. Neyse adamin dedigi gibi girdik. Heryer tertemiz. Adama dedim benim araba ne olacak? Bekciyi cagirdi. Arabaya göz kulak ol dedi. Biz dus aldik yataga yattik. Cocugada Reisebetti kurdum. Cocuk tutturdu uyumadi. Gece 1 - 2'e kadar uyumasini bekledik. Sonra sabah bir uyandik saat 10 olmus. Ilk önce cama kostum araba duruyormu diye. Zavalli bekci benim arabanin dibine koca meydanda sandelye atmis ve gecenin sabahin ayazinda beklemis.

Neyse indik asaya. Lokantaya girdim. Patronu sordum. Yok dediler. Bende ordaki calisana 100 Euro'yu vermesi icin verdim. Gercekten verdimi bilmiyorum. InsaAllah vermistir.

Simdi otel nasil bilmiyorum. Benim isimi görmüstü. Herseyi ilk kez ben kullandigim icin icime sine sine yatdim.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (06 Temmuz 2022 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)