Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 739 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 274 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün neler aldınız?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Denedim, 12 saate ayarlamistim ama gece 4 te kalkmak zor geldigi icin kendi kapanmis zaten ama hala sicakti, saat 6 da cikarip buzdolabina koydum, tam istedigim katiliga ulasmadi ama tadi süper, cok hafif eksilik var, benim en sevdigim tad bu. Bakterileri aldim da ayni yogurttan 15 kez yapilir demisler, denemem lazim.
    Alet güzel calisiyor ama 1200 Gram yetecek mi bakalim nasil olacak. Sütü de Pastörizelerden kullandim, onlari kaynatmaya gerek olmadigi halde bir süre kaynattim süt koyulassin diye, süte ayrica özel aldigim süt tozundan kattim, bazi Videolarda tavsiye etmisler ama pek bir fark göremedim. Sabah cikardigimda yogurt cok sulu gibi gelmisti ama buzdolabinda kivamini bulmus.
    Yogurdu ben de ekmekle yemeyi seviyorum, yogurt olmasa ne yaparim bilemiyorum, hayatim boyunca yogurt yemedigim gün yok denecek kadar az, ne biktim ne bir sey. Beyaz peyniri de cok severim ama ondan bazen bikiyorum, bir kac gün agzima sürmüyorum, ya da baska marka alirsam ancak yine istahla yiyebiliyorum, hep aynisi da iyi gelmiyor.
    Kendim yapmazken yogurdu Grichesche Jogurt diye satiyorlar %10 luk, onlara benzetmeye calisiyorum cünkü en hosumuza giden o. Bu kullandigim yogurt ise %3,8 Yagli, bu biraz az oluyor. Buffalo sütü bulsam onu denemek isterdim. Demin TV de Mozzarella konusunda bir belgesel baktim, meger bizim yediklerimizin mozzarellayla alakasi yokmus, asil mozzarella büffel sütünden yapilirmis, inek sütüyle ayni tad imkansiz diyorlar.

Fiati da tabi ona göre pahali. Almanya´da bulunur mu bilmiyorum.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)