Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 779 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Corona ile ilgili Günlük Haberler

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    143 mesaja 249 teşekkür aldı
    Bende bir haftalik Türkiye tatili yapacam. 27.06.2022 gidis, simdilik hic Asi veya test hazirlik yapmadim. Bakalim havalimanlari nasil.

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı

Corona ile ilgili Günlük Haberler

Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir haftalik Türkiye tatili yapacam. 27.06.2022 gidis, simdilik hic Asi veya test hazirlik yapmadim. Bakalim havalimanlari nasil.
    Almanya havaalanlarında şuan corona tedbirleri almaya kalkarlarsa ( zaten şuan hiç kontrol yok ) herkes yolda kalır her yer full.

Pazartesi çocukları göndereceğim yarım gün izin aldım erkenden gitmek için.

Uçak akşam 19:50 kalkmasına rağmen 6 saat önceden gitmeyi düşünüyorum.

Temmuz ayından itibaren bedava testler kalkıyor test başı 3€ ödenmesi gerekecek

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    41
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Usta benim cuma günü 17:20 de düsseldorfdan ucagim kalkacakti. Senin gibi endisem vardi haberlerden dolayi. Bu yüzden 5 saat önce ordaydim. Pegasus dan ucagim vardi. Schalterlerde normal zamanlardan bile az sira vardi. Schalterlerde Alle Flüge yaziyordu. Cünkü yaklasik 1-2 saat ara ile ucuslari vardi. Benim önümde daha 3 ucak vardi kalakacak bu yüzden siraya girmedim ailemle oturmayi tercih ettim. Tabiki ayni zamanda bi gözümle sirayi kontrol ediyordum. Yarim saat sonra sira halen ayniydi. Yogunluk hic yoktu. Bende girdim siraya ve cabucak sira geldi bavullarimizi verdik. 6 Schalter acikti. Sonra Sicherheitskontrolleyi kontrol ettim orasida bosdu. Ucagimiza daha 4 saat vardi. Bizde yaklasik 30-45 dakika oralarda oturup biseyler atistirip su ictik. Hatta çok kalırız endişesiyle baya içicek götürmüştük. Onları eşim oradaki çocuklara ve ailelere dağıttı. Kontrollere gittik bütün siralar acikti. Oradan da cabuk gectik. Polis kontrolünde 4 polis vardi. Orada hic sira beklemeden gectik. Boarding yerine erken vardigimiz ve ucagimiz geciktiginden dolayi baya bi bekledik. Hayırlısıyla kazasız belasız uçtuk ve Türkiye’ye ulaştık. Demek istediğim Düsseldorf Havaalanında Allah’tan hiçbir sorun olmadı. Aldığım duyumlara göre bayağı bir personel alınmış. Hatta Türkiyeden gelen elemanlar var diyenler bile oldu

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı sen81.6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta benim cuma günü 17:20 de düsseldorfdan ucagim kalkacakti. Senin gibi endisem vardi haberlerden dolayi. Bu yüzden 5 saat önce ordaydim. Pegasus dan ucagim vardi. Schalterlerde normal zamanlardan bile az sira vardi. Schalterlerde Alle Flüge yaziyordu. Cünkü yaklasik 1-2 saat ara ile ucuslari vardi. Benim önümde daha 3 ucak vardi kalakacak bu yüzden siraya girmedim ailemle oturmayi tercih ettim. Tabiki ayni zamanda bi gözümle sirayi kontrol ediyordum. Yarim saat sonra sira halen ayniydi. Yogunluk hic yoktu. Bende girdim siraya ve cabucak sira geldi bavullarimizi verdik. 6 Schalter acikti. Sonra Sicherheitskontrolleyi kontrol ettim orasida bosdu. Ucagimiza daha 4 saat vardi. Bizde yaklasik 30-45 dakika oralarda oturup biseyler atistirip su ictik. Hatta çok kalırız endişesiyle baya içicek götürmüştük. Onları eşim oradaki çocuklara ve ailelere dağıttı. Kontrollere gittik bütün siralar acikti. Oradan da cabuk gectik. Polis kontrolünde 4 polis vardi. Orada hic sira beklemeden gectik. Boarding yerine erken vardigimiz ve ucagimiz geciktiginden dolayi baya bi bekledik. Hayırlısıyla kazasız belasız uçtuk ve Türkiye’ye ulaştık. Demek istediğim Düsseldorf Havaalanında Allah’tan hiçbir sorun olmadı. Aldığım duyumlara göre bayağı bir personel alınmış. Hatta Türkiyeden gelen elemanlar var diyenler bile oldu
    Bence tesadüf olmuş. Ayrıca senin uçağın 17:20'deydi diyorsun. 5-6 saat kala gittim diyorsun. Yani öğlen ordaydın. Öğlen daha okullar açıktı. Çocuğu okula giden kişi senin akşam 17.20 biletine almaz.

Türkiye'den eleman falan geldiği yok. Bizim milletin Almancası yeterli olmadığı popusundan anlıyor lafı. 2000 kişi getirme niye var Almanya'nın. Önce on göre bakanlıklardan izin çıkaçak. Sonra iş ve işci bulma kurumu Türkiye'deki kurumlar ile irtibata geçecek. Yani ölme eşşeğim ölme...

Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayern'de daha tatil değil. Sende pek bir sıkıntı olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)