Alıntı sen81.6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Usta benim cuma günü 17:20 de düsseldorfdan ucagim kalkacakti. Senin gibi endisem vardi haberlerden dolayi. Bu yüzden 5 saat önce ordaydim. Pegasus dan ucagim vardi. Schalterlerde normal zamanlardan bile az sira vardi. Schalterlerde Alle Flüge yaziyordu. Cünkü yaklasik 1-2 saat ara ile ucuslari vardi. Benim önümde daha 3 ucak vardi kalakacak bu yüzden siraya girmedim ailemle oturmayi tercih ettim. Tabiki ayni zamanda bi gözümle sirayi kontrol ediyordum. Yarim saat sonra sira halen ayniydi. Yogunluk hic yoktu. Bende girdim siraya ve cabucak sira geldi bavullarimizi verdik. 6 Schalter acikti. Sonra Sicherheitskontrolleyi kontrol ettim orasida bosdu. Ucagimiza daha 4 saat vardi. Bizde yaklasik 30-45 dakika oralarda oturup biseyler atistirip su ictik. Hatta çok kalırız endişesiyle baya içicek götürmüştük. Onları eşim oradaki çocuklara ve ailelere dağıttı. Kontrollere gittik bütün siralar acikti. Oradan da cabuk gectik. Polis kontrolünde 4 polis vardi. Orada hic sira beklemeden gectik. Boarding yerine erken vardigimiz ve ucagimiz geciktiginden dolayi baya bi bekledik. Hayırlısıyla kazasız belasız uçtuk ve Türkiye’ye ulaştık. Demek istediğim Düsseldorf Havaalanında Allah’tan hiçbir sorun olmadı. Aldığım duyumlara göre bayağı bir personel alınmış. Hatta Türkiyeden gelen elemanlar var diyenler bile oldu
Bence tesadüf olmuş. Ayrıca senin uçağın 17:20'deydi diyorsun. 5-6 saat kala gittim diyorsun. Yani öğlen ordaydın. Öğlen daha okullar açıktı. Çocuğu okula giden kişi senin akşam 17.20 biletine almaz.

Türkiye'den eleman falan geldiği yok. Bizim milletin Almancası yeterli olmadığı popusundan anlıyor lafı. 2000 kişi getirme niye var Almanya'nın. Önce on göre bakanlıklardan izin çıkaçak. Sonra iş ve işci bulma kurumu Türkiye'deki kurumlar ile irtibata geçecek. Yani ölme eşşeğim ölme...

Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende bir haftalik Türkiye tatili yapacam. 27.06.2022 gidis, simdilik hic Asi veya test hazirlik yapmadim. Bakalim havalimanlari nasil.
Bayern'de daha tatil değil. Sende pek bir sıkıntı olmaz.