Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2078 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abfindung

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Abfindung

Arkadaslar sizlerin bilgilerine ihtiyacim var ben is yerimle proplemim var bana kis oldugu icin arkadasima ve bana 3 ayligina cikis verdi normalde martda tekrar ise basliyacaktik cikis kagidimda da öyle yaziyor ama daha sonra isim yok diye kapinin önüne koydu normalde gercek cikis verseydi bana 7 ay önceden bildirmesi lazim deyilmi ben 25 sene arkadasim 15 sene bu firmada calisti baktik olmuyor arkasimla berabermahkemeye verdik bölgemizdeki mahkemede anlasma olmadi (avkatimda var ) sonra uzak bir yerde 2 durusmaya gittik firmanin 15 sene calisan arkadasima 1500 eur Abfindung teklifi hakimi kizdirdi 5 dakikada durusmayi sonlandirdi madem siz anlasmaya yanasmiyorsunuz bundan sonra karai biz verecegiz deyip durusmayi sonlandirdi sizlere sorum ben 25 sene calismis biri olarak Abfindungum ne kadar olmasi lazim yada ben kac para istemeliyim 40 porsentde sakat raporum var vereceginiz bilgiler icin simdiden tesekürler (bu 2 mehkemeden sonra neler olabilir)
    Konu özaydinli tarafından (08 Eylül 2018 Saat 09:08 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)