Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2091 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tatilciler 4bin ton cöp birakti

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Ben bu sene rotamda istanbul - balikesir - didim - Bodrum vardi burda Balikesir ve Didim de yerli turistler daha cok agirliktaydi genel anlamda herkes arkasindaki cöpünü topluyor, ve her 100 ikiz metrede bir cöp kutusu vardi ve gercekten duyarli insanlar coktu, son günden bir gün önce bir aile geldi, ailenin söylemesi ayip anasindan tut danasina derler ya hepsi okadarmi etrafi rahatsiz edecek sekilde davraniyordu ki inanamadim kumsalda kumun üzerinde cekirdek kabuklarini citlatip citlatip etrafa kabuklarini atmayi es gectim yedikleri ictikleri yani bildigin dagdan inmis diyebilirsin, uyarcaksin ters birsey söyleyecek kavga kacinilmaz bir durum olcak bu tür durumda cok sinirli bir yapiya sahipim kolay kolay altan almam ters birsey söylense.
    ama belediye olarak gercekten Türkiyede en olumlu calisan yer olarak gördüm belediye günde 3 sefer filan cöpleri bosaltiyordu sahil boyunca ama 100 metre aralikli cöplerin oldugu bir alanda böyle dagdan inmeler malesef cikabiliyor.

Bodrum a gelince bodrum a 10 sene sonra bu sefer ilk defa yine gittim malesef diyorum Disardaki turistlerle hitap eden bu sehirde ise cöp kutusu bulmak okadarmi zor diycegim bakkallarin kendine ait cöpleri var ama belediye hicmi cöp kutusu koymaz turistlere hitap eden yerde.. 1 pet sisesini tam 10 dk 15 dk elimde tuttuktan sonra anca cöp kutusu bulabildim atmak icin merkezde, ama buna nazaran da sokaklar tertemiz bunuda anlam veremedim.
    demem suki bodrum gibi turizim olan yerde cöp kutusu yok ama her yer tertemiz, bu konuda insanlarimiz duyarli olurmu olmazmi bilemem ama buna ben kendim cok özen gösteriyorum.

Sila Yolunca nasil ki sözde ückagitcilik yapip gümrüklerde önlere gecmek icin ugrasan dengesizler gibi baskalarinin hakkina giren bu tür cevresine kirlilik sacanlarda benim icin aynisidir.
    Görmek istedigin gibi birak bosuna demiyorlar.....

bir

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)