Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2112 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ohne eigenkapital ev almak.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Alıntı avni64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Almanya,da eigenekapitalsız ev alma kısmına cevap vereyim.
    Ben 2013 sonu 3 ailelik ev aldım,toplam emlakçısı vergisi içinde 290000€ ,vrbankta hesabım vardı ilk onlara sordum cevap olarak 255000 ev kredisi 4,8 prosent gerisi privat kredi 8 prosent.
    Daha birkaç bankaya gittim yüzüme bile bakmadılar birde küçük çocuğa akıl verir gibi alma büyük riziko falan filan masalları
    En son sparkasseyle anlaştım 3 prosentten bütün yan masraflarıyla birlikte ,benim tek avantajım son aylıklarım yüksekti o şekil kabul ettiler,aylık gelir çok önemli.
    hocam 2-3 sene olsa hadi dişini sıkarsın idare edersin ama 15-20 sene devamlı sıkıntı içinde olmak

birde 15-20 sene işyeri garantisi var mı yok ? çok büyük bir firmada çalışırsın güvenirsin ama küçük firmalar bugün var yarın yok

ben bile dünyanın en büyük bir marka firmasında PHILIPS de çalışıyordum 18 sene sonra işyeri kapandı

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya,Hollanda
    Ettiği Teşekkür
    30
    68 mesaja 216 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 2-3 sene olsa hadi dişini sıkarsın idare edersin ama 15-20 sene devamlı sıkıntı içinde olmak

birde 15-20 sene işyeri garantisi var mı yok ? çok büyük bir firmada çalışırsın güvenirsin ama küçük firmalar bugün var yarın yok

ben bile dünyanın en büyük bir marka firmasında PHILIPS de çalışıyordum 18 sene sonra işyeri kapandı
    Haklısın usta 2000€ gelirle 200.000€ borca imza atmak çok rizikolu.
    Ben montajda tunnelbau,da elektriker olarak çalışan biri olarak iş sıkıntım yok A firması olmaz Geçerim B firmasına.ev kredisini imza attığımda festvertrağım yoktu ,kendime güvenmesem 290.000€ krediye imza atmazdım,ayrıca 4,5 senede borçtan 80.000€eksildi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)