Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2126 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mesut Özil konusunda BZ gazetesinde oylama

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    Alamanya
    Ettiği Teşekkür
    18
    13 mesaja 32 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sahsen bu tartismalari cok gereksiz buluyorum Özil, zamaninda alman milli takimini secerken cok dogru bir tercih mi yaptida simdi magdur ayaklarina yatiyor, eger bir yalaka araniyorsa herkes önce kendi yaptigi hatalara baksin.

Bu baglamda Özile hic acimiyorum yanlis tercih yapti zamaninda cok mu yarandi böyle olacagi belliydi. Milli takimda o ülkenin insani oynar baska milletin insani degisik ülkeler icin oynasa ne yazar oynamasa ne yazar böyle polemiklere malzeme olur.
    Sorun suan Özilin yaptigi yanlis yada dogru secimler degil. Almanlarin onu Suclu ve Kötü olarak göstermesi. Sponsorlar ve Reklamcilar hepsi geri cekilmis. Adami bitirmeye calisiyorlar, Türk Kökenine ve Bas Bakana Saygi ve Sevgisi oldugundan dolayi. Kendileri hep Meinungsfreiheit diyor ama Adam istedigi kisi ile istedigi kadar Selfie yapamazmi? Bunu bukadar büyütmelerine ne gerek var? Ama Alman Marsini söylememesi yada en azindan söylüyormus gibi yapmamasi da milletin gözünde bir cöp, batip duruyor.

2. Agent38 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)