Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2128 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mesut Özil konusunda BZ gazetesinde oylama

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21,100
    175 mesaja 493 teşekkür aldı
    Ya bu millet oldum olasi bize düsman... Özil Türkiye ye karsi gol atinca iyi kötü gününde olup oynayamayinca bütün günah onun ... cok ayip böyle bir takimin kaybedince sucu baskalarina atmasi ... siz onu güzel oynayamayinca oynatmak zorunda degilsiniz . degistirin baska oyuncu yok mu alman takiminda özil kadar oynayacak. bu terbiyesizlik yutulur gibi degil. gelin simdi cocuklarimizi sporcu oldugunda alman milli takimlarina gönderelim. ben sahsen artik göndermem .ilerde ayni sey bizim cocuklarin basinada gelebilir. ne var bunda bu kadar büyütecek anlamadim. adamin annesi babasi Türk . Türkiyenin devlet baskani ile görüsmesi suc mu ? nerede su demokrasi dedigi alman hükümetinin ? Spor baska adamin özel hayati baska ... buna karismaya hic kimsenin hakki yok... Acaba su günlerde özil haberleri olmasa gazeteler ne yazacakti ? ALDI nin LIDL in reklamlari ile dolardi her halde .... Hic haber kalmadi mi bu memlekette .... tövbe tövbe .....

2. steve üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)