Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2134 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kicktipp SüperLig 2018/2019

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,438 mesaja 9,777 teşekkür aldı
    Bu seneki SüperLig uzun yıllar Gençlerbirliği nın yöneticiliğini yapmış 2017 senesinde kaybettiğimiz merhum İlhan Cavcav ın anısına düzenlenmiştir

Cavcav ın ünlü sözlerinden bir kaçı

- 38 senedir başkanlık yapıyorum. Bugün Türkiye'de maalesef 1-2 teknik adam dışında hepsini cebimden çıkartırım!

- Gençlerbirliğili doğmadım. Ben 10 yaşında futbola başlamış adamım. Benim amcam zamanında Galatasaray'da oynamış.
    İstanbul'da askerliğimi yaptım ve daima Galatasaray'ın maçlarına giderdim. Bir insanın Galatasaray lıyım demesi suç mu kardeşim?

- Sabri’ye en fazla 800 bin lira verirdim. Gerçek değeri bu. Bu 800 bin lirayı da üç taksitte öderdim. (Sabri Sarıoğlu hakkında)

- Evdekiler, çocuklarım, doktorlarım herkes gitmemem için telkinde bulundu ama yapamıyorum.
    Takımın yanında olmak onlara destek vermek istiyorum. Benim orada olmamın, beni tribünde görmelerinin onlara moral vereceğini düşünüyorum.
    Galip gelince de zaten mutluluktan her şeyi unutuyorum.

- Dört tane hoca değiştirdim, beşinci hoca geliyor. Gerekirse 17 tane hoca değiştiririm.
    Takımımın menfaati için. Bana görevini yapan adam gelecek başımın tacıdır.

-Stumpf bir gün bana "Bütün futbolcular kısa boylu" dedi. "Ne yapacağız. Boylarını mı uzatacağım ne yapacağım yani" dedim.
    Transfer dönemi de değil ki ben sana 1.85 boyunda adamlar bulayım. Onunla da öyle ayrıldık.

- Maçlara sakalla çıkma yasağı getirilmeli! Yahu arkadaş burası imam hatip okulu mu?

arkadaşlar puanlama sistenmi şöyle yaptım

Kicktipp sistemi ne yazık ki istediğin gibi ayarlara izin vermiyor

tam sonuç 4 Puan
    örnek tahmin 3:0 sonuç 3:0 4Puan

gol farkı ile kazanmada 2 Puan ( geçende 3 Puan dı herkes 2: veya 1:2 oynadı )
    örnek tahmin 3:1 sonuç 2:1 2 Puan

her türlü değişik galibeyette veya beraberlikte 2 Puan
    Konu hOrOz tarafından (09 Ağustos 2018 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.

2. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)