Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2166 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DITIP´in Almanya´da Hac Lisansi Suudi Arabistan tarafindan iptal edildi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ditip ne ise yariyor??
    Oldum olasi bu diyanete hic alisamadim..salla basi al maasi..
    Bi ditip almanyada çok büyük sorun. Hepsi memur kafalı oturdukları yerde aylık larını alıyorlar . Hafta sonları çocuklara din dersi dahi vermek istemiyorlar. Bu diyanetin allah cezasını versin biz dresden cemaati olarak. Bu diyanet in hocaların dan biktik. Şimdi yeni hoca geldi. Cami evini yeniden isaat ettirdi. Herşey sıfır alindi. Adam dan 250 Euro para ödeyecek sin dendi ben ödemem diyor. Be insafsiz. Eletrik parasi internetin kalorifer paran hepsi icinde birde dünya kadar para masraf edildi belese oturacak.Başka yere gitse 1000 euro + eletrik kalorifer. Bu bize gelen hocaların hepsi ne yazikki paraci. Fetocularin vardı onlarda aynıydı şimdi diyanet. İnsanları bu hocalar camiden uzaklastiriyorlar. Hepsi keyfini sefasıni düşünüyor. Allah rızasını gözeten hoca artık çok az kalmış veya bize denkgelmedi.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

2. 3 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi ditip almanyada çok büyük sorun. Hepsi memur kafalı oturdukları yerde aylık larını alıyorlar . Hafta sonları çocuklara din dersi dahi vermek istemiyorlar. Bu diyanetin allah cezasını versin biz dresden cemaati olarak. Bu diyanet in hocaların dan biktik. Şimdi yeni hoca geldi. Cami evini yeniden isaat ettirdi. Herşey sıfır alindi. Adam dan 250 Euro para ödeyecek sin dendi ben ödemem diyor. Be insafsiz. Eletrik parasi internetin kalorifer paran hepsi icinde birde dünya kadar para masraf edildi belese oturacak.Başka yere gitse 1000 euro + eletrik kalorifer. Bu bize gelen hocaların hepsi ne yazikki paraci. Fetocularin vardı onlarda aynıydı şimdi diyanet. İnsanları bu hocalar camiden uzaklastiriyorlar. Hepsi keyfini sefasıni düşünüyor. Allah rızasını gözeten hoca artık çok az kalmış veya bize denkgelmedi.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
    Sana katiliyorum kardesim..20 sene evvel buradaki diyanette cocukken namaza basladim,cocuklarin ellerini sabunla yikarken laf isittiklerine sahit oldum...
    Tesbih cekerken,cekkk ceekk diye dalga gecenleri gordum..yani ne cemaatinden nede hocalarindan bir nane olur..
    Dinleri imanlari para..tr den gelenlerde burda mumkun oldugunca belese gecinip turkiyeye para goturmek..herkes bir kose kapmis soz sahibi olmus,agzini acana laf yetistiriyor..
    Bunlardan is beklenmedigi gibi millete sahip cikmazlar..fiyatlarin artmasinin diger bir sebebide 10 kere hacca gitmis haci babanin artik eski sevki almadigi icin vaktini buz gibi klimali otellerde gecirmek isteyisi..hersey luxe binmis,artik kutsal topraklarida din tuccarligina dokmusler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)