Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2180 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avusturyadaki Camilerin kapanmaması için Ankette Avusturya’da camilerin kapanmaması için 1 Linki tıkla 2 Nein la başlayan şıkkı işaretle 3 abstimmen yazısına bas 4 Abstimmen'den sonra altta kod veriyor.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Vallahi benim karnim artik doydu. Bana kim yalan söylerse, ona oyumu vermem. Bana hergün görevim icabi Almanya'da maddi olarak zor durumda olan, ama Türkiye'den emekli olmus insanlar geliyor. Hep soru ayni. Minijob calisma izni cikdimi. Ayni cevabi vermekten biktim. Bana soruyorlar, niye cikmiyor diye. Bende diyorum, sikayet yazin Cumhurbaskanligina niye cikmiyor diye. Bir insan 15 senedir sözünü tutmazmi ya.

Ben simdiye kadar hic muhalefetede hükümetede oy vermedim. Cünkü ikisede benim kafama uygun degil. Ama bana öyle geliyorki, bu verilmeyen sözler bu sefer hükümetin basina sorun olacak. Protesto oyuna dönecek.

Minijob haric bir yalan daha var beni kizdiran. Dogum yardimi. Acin Youtuba bakin. 03.10.2015 tarihli Davutolgunun Düsseldorf konusmasinda söz veriyor bu dogum yardiminin artik Almanyadaki hesabada yatacagina dair. Aradan nerdeyse 3 yil gecti ve yine söz tutulmadi.

Onuda gectim, muhalefetten bir millet vekili bu minijob yasasinin cikmasi icin teklif verdi, hükümet reddetti.

Benim müslümanlik anlayisim ile bu davranislar barismiyor. Agzindan siyasetde müslümanlik vurgusu yapiyorsan, müslüman gibi sözünü tutacaksin. Gecen gün Yeneroglu'nada yazdim ne oldu bu söz diye? Cevap bile yok adamdan. Keyfi yerinde geziyor tozuyor bir güzel Türkiye'de ve Almanya'da. Birsey soruldumuda hep dolayli yarim cevaplar.

THY biletlerde indirim sözü verildi, oda tutulmadi.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (15 Haziran 2018 Saat 02:13 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)