Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2180 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    fetöcü darbeciler başarılı olsaydı Türkiye’de neler olurdu..
    1-Andımızın okullarda okunması yasaklanırdı.
    2-Resmi tabelalardan TC ibaresi kaldırıldı.
    3-Adalarımızı yunanlar işgal ederdi.
    4-darbeciler 80 yıllık birikimimizi (fabrika tesis liman arazi) yabancılara satardı.
    5-darbeciler 60 milyar dolar’a kamu malımızı yabancılara satardı.
    6-halk açlık sınırı altında kıvranırken darbeciler 1100 odalık 1 milyar 370 milyon tl tutarında ve aylık gideri 21 milyon tl masrafı olan saray yapardı kendilerine.
    7-200e yakın gazeteci sırf kalem klavyr kullanıp darbecileri eleştirdikleri için hapislerde olurdu.
    8-binlerce suçsuz insan iftiralarla hapise atılırdı.
    9-700e yakın bebek anneleriyle birlikte hapislerde olurdu.
    10-darbecilerin senelik masrafı 250 milyon tl tutarında 300 kişilik koruma ordusu olurdu.
    11-darbecilerin senelik 150 milyon tl örtülü ödeneği (gizli hizmet gideri) olurdu.
    12-Eti sırbistandan,buğdayı rusyadan,Irak'tan enginar,domatesi ukraynadan,elmayı şili,armutu arjantinden,arpayı fransadan,ayçiçeği bulgaristandan,antep fıstığını italyadan,çayı sri lankadan,kuru fasulyeyi mısırdan,salatalık gürcistandan,kabak güney afrikadan,patatesi hollandadan,kuru soğanı irandan,narı kolombiyadan,nohutu meksikadan ithal ederdik.
    13-Türkiye’ye 3 milyon 250bin suriyeli alınırdı.
    14-TL rekor değer kaybederdi.
    15-hayat çok pahalı olurdu örneğin dünyanın en pahalı,eti benzini bizde olurdu.
    16-İstanbul Atatürk havalimanı yıkılırdı.
    17-darbeciler, yoldan köprülerden tünellerden geçen halktan geçiş ücreti alırdı.
    18-darbeciler Türk halkını saraya büyük vergiler ödemeye mahkum ederdi.
    19-darbecilerin evinden ayakkabı kutusu dolu milyonlarca dolar euro çıkardı.
    20-darbeciler kendilerine gemicik filosu alıp hastane zinciri kurardı.
    21-halk darbecilerin zulümü yüzünden yurt dışına kaçış yolu arardı.
    22-Türkiye olağanüstü halle yönetilip askeri okullar kapatılırdı.
    23-darbecilerin kavga etmediği ülke kalmazdı.
    24-darbeciler dinimizle dalga geçerdi “bakara “makara”
    25-koskoca adalet bakanı darbecilerin önünde ceketinin düğmelerini iliklerdi.
    ülkede adalet hukuk yok edilirdi.

2. 4 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye TOPRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    190
    47 mesaja 132 teşekkür aldı
    Malesef yine basaramadik.Benim düsüncem seninkinden üstün,hala daha yaziyorsun.Sen su görüstesin,sesinin kesilmesi lagzim.Sen benim kim oldugumu biliyormusun.Derken karsi karsiya olsaniz birbirinize vurmaya baslayacaksiniz.Tartisma kültürümüz bu kadar.Olgun yapiya sahip olsak bu sacma yazismalar olmaz.Bütün internet siteleri istisbarat birimleri tarafindan net bicimde izleniyor.Bir site kolay kurulmuyor.Beceriksizler,özbeceriksizler sayisiz saldiriya maruz kaliyor.Siyaset,Din ve spor tartismalari hep ayni kapiya ciktigi icin Yönetici tarafindan YASAK ibaresiyle net olarak belirtilmis.Bukisma bakan arkadaslarin duruma hakim olmasi gerekir.Yazan kisilerin IP bilgilerini bulmak istisbaratcilar icin cok basit.Yanlis suclamayla birbirinizin basini yakabilirsiniz.Sitede error 404 yazisiyla girilmez hale gelir.Mod arkadaslar lütfen konuya hakim olalim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Yahu Arkadas Bu Nedir Ya!
    Di$ Mihraklar,Fetö V.s,Hep suclular bunlarmi?
    Ekonomin Bozuk,Üretim Durmus!
    Sana Geliri Olmayan ,Hesapsiz Yatirimlar Yapmissin,
    Geliri Olmadigi Gibi,Bütcende Delik Aciyor,
    Sende! Olusan Bu Delikleri Kapamak icin Kaynak Ariyorsun,Olay Bu.
    Konu bey_tu tarafından (04 Haziran 2018 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.

6. 5 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı TOPRAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef yine basaramadik.Benim düsüncem seninkinden üstün,hala daha yaziyorsun.Sen su görüstesin,sesinin kesilmesi lagzim.Sen benim kim oldugumu biliyormusun.Derken karsi karsiya olsaniz birbirinize vurmaya baslayacaksiniz.Tartisma kültürümüz bu kadar.Olgun yapiya sahip olsak bu sacma yazismalar olmaz.Bütün internet siteleri istisbarat birimleri tarafindan net bicimde izleniyor.Bir site kolay kurulmuyor.Beceriksizler,özbeceriksizler sayisiz saldiriya maruz kaliyor.Siyaset,Din ve spor tartismalari hep ayni kapiya ciktigi icin Yönetici tarafindan YASAK ibaresiyle net olarak belirtilmis.Bukisma bakan arkadaslarin duruma hakim olmasi gerekir.Yazan kisilerin IP bilgilerini bulmak istisbaratcilar icin cok basit.Yanlis suclamayla birbirinizin basini yakabilirsiniz.Sitede error 404 yazisiyla girilmez hale gelir.Mod arkadaslar lütfen konuya hakim olalim
    @Toprak
    Arkadasim burada ip bulupta kimi nicin tutuklasinlar?veya ne olabilir ki...fetö mü gelecek? En tehlikeli yazan bendim,size bisey olmaz
    Beni alip gotururler..

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye türkiye üretmiyormu kim üretiyor o savunma gereclerini kim üretiyor büyük arabalari tir otobüs gibi avrupada birinciyiz
    ( Üretmek ve Türkiye ) Valla şimdi gülmekten ağzımı bırakıcam .... Sah kardeşim tamam ülkemize laf söylenmesin istiyorsun ..

Milli duygular sanırım baya bir ağır basıyor seni anlıyorumda, gerçekler cidden acı güzel kardeşim...

Türkiyede artık biz neleri üretmeyi bıraktık veyahutta zorla bıraktırdılar listesi yapsam valla ağzın açık kalır...

Sana yüzlerce örnekten bir tanesini vereyim izne gidince sofrana aldığın en basit ET .. ruhu şad olsun Davarcıları öldürdüler...

Herşey yetişen Türkiyede daha sofrana getirecek gıdaları kendin üretemiyorsun iklim şartları ideal ülkeden bahsediyoruz...

Uruguay sağolsun yoksa ülke etsiz kalıcakdı He birde alma gücü var vatandaşın istersen et fiyatlarını almanya ile karşılaştır.

Dünyanın en basit şeyi Hayvan yetiştirmek yemlersin sularsın temizlik olay bitti ( Bu en basidini ülke yetiştiremiyorsa bitik )

İnsanlar karınlarını doyuracak yiyecekleri rahat alamadıgı üretemeyen ülkede üretiyoruz demek yanlış olur..

Bak daha gıda bölümünü geçemedik ( bırak metali boruyu motoru VB....

( İzinde kasaba gidenler mutlaka olmuştur ayıptır söylemesi bir haftalık alışveriş yaptım vallaha...

( Kasapda tutarı ödedim çıktım sonra düşündüm arkadaş ben gerçekten kasabamı girdim yoksa kuyumcuyamı )

Ben kendi ülkemde olduğumu bir an unutmuşum ( Evet burası Türkiyeydi )....
    Konu OrLoW tarafından (04 Haziran 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

9. 4 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Üye TOPRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    190
    47 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Toprak
    Arkadasim burada ip bulupta kimi nicin tutuklasinlar?veya ne olabilir ki...fetö mü gelecek? En tehlikeli yazan bendim,size bisey olmaz
    Beni alip gotururler..
    Yanlış anlama. Yazdığımı birkere okursan memnun olurum

Üye
    Ettiği Teşekkür
    174
    30 mesaja 48 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ( Üretmek ve Türkiye ) Valla şimdi gülmekten ağzımı bırakıcam .... Sah kardeşim tamam ülkemize laf söylenmesin istiyorsun ..

Milli duygular sanırım baya bir ağır basıyor seni anlıyorumda, gerçekler cidden acı güzel kardeşim...

Türkiyede artık biz neleri üretmeyi bıraktık veyahutta zorla bıraktırdılar listesi yapsam valla ağzın açık kalır...

Sana yüzlerce örnekten bir tanesini vereyim izne gidince sofrana aldığın en basit ET .. ruhu şad olsun Davarcıları öldürdüler...

Uruguay sağolsun yoksa ülke etsiz kalıcakdı He birde alma gücü var vatandaşın istersen et fiyatlarını almanya ile karşılaştır.
    .....ve Polonya. Bu ama ayri bir konu.

Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı bey_tu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fetöcü darbeciler başarılı olsaydı Türkiye’de neler olurdu..
    1-Andımızın okullarda okunması yasaklanırdı.
    2-Resmi tabelalardan TC ibaresi kaldırıldı.
    3-Adalarımızı yunanlar işgal ederdi.
    4-darbeciler 80 yıllık birikimimizi (fabrika tesis liman arazi) yabancılara satardı.
    5-darbeciler 60 milyar dolar’a kamu malımızı yabancılara satardı.
    6-halk açlık sınırı altında kıvranırken darbeciler 1100 odalık 1 milyar 370 milyon tl tutarında ve aylık gideri 21 milyon tl masrafı olan saray yapardı kendilerine.
    7-200e yakın gazeteci sırf kalem klavyr kullanıp darbecileri eleştirdikleri için hapislerde olurdu.
    8-binlerce suçsuz insan iftiralarla hapise atılırdı.
    9-700e yakın bebek anneleriyle birlikte hapislerde olurdu.
    10-darbecilerin senelik masrafı 250 milyon tl tutarında 300 kişilik koruma ordusu olurdu.
    11-darbecilerin senelik 150 milyon tl örtülü ödeneği (gizli hizmet gideri) olurdu.
    12-Eti sırbistandan,buğdayı rusyadan,Irak'tan enginar,domatesi ukraynadan,elmayı şili,armutu arjantinden,arpayı fransadan,ayçiçeği bulgaristandan,antep fıstığını italyadan,çayı sri lankadan,kuru fasulyeyi mısırdan,salatalık gürcistandan,kabak güney afrikadan,patatesi hollandadan,kuru soğanı irandan,narı kolombiyadan,nohutu meksikadan ithal ederdik.
    13-Türkiye’ye 3 milyon 250bin suriyeli alınırdı.
    14-TL rekor değer kaybederdi.
    15-hayat çok pahalı olurdu örneğin dünyanın en pahalı,eti benzini bizde olurdu.
    16-İstanbul Atatürk havalimanı yıkılırdı.
    17-darbeciler, yoldan köprülerden tünellerden geçen halktan geçiş ücreti alırdı.
    18-darbeciler Türk halkını saraya büyük vergiler ödemeye mahkum ederdi.
    19-darbecilerin evinden ayakkabı kutusu dolu milyonlarca dolar euro çıkardı.
    20-darbeciler kendilerine gemicik filosu alıp hastane zinciri kurardı.
    21-halk darbecilerin zulümü yüzünden yurt dışına kaçış yolu arardı.
    22-Türkiye olağanüstü halle yönetilip askeri okullar kapatılırdı.
    23-darbecilerin kavga etmediği ülke kalmazdı.
    24-darbeciler dinimizle dalga geçerdi “bakara “makara”
    25-koskoca adalet bakanı darbecilerin önünde ceketinin düğmelerini iliklerdi.
    ülkede adalet hukuk yok edilirdi.
    Ironi yapmi$sin

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,642
    348 mesaja 2,441 teşekkür aldı

:)

Ama yol yaptilar

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    fetöcüler temizlenmeden türkiyeye huzur yok sanirim.
    suan fetö gibi yapilanma icinde olan o kadar cemaat ve tarikat var ki ..

hadi fetöyü temizledin yarin baska bir din ticareti yapan cemaat veya tarikatin cikip devleti ele gecirmeyecegi ne malum.

ne diyor du Büyük Gazi Ulu Önder Atatürk; " Biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis bu tip yapılar, din ve devlet düşmanı olduğu için yasakladık"

Atatürkün ilke ve inklaplarini herkes benimsese ve onu algilayabilse ne fetö ne de baska bir din tüccari cemaat ler istediklerini elde edemezler.

15. 3 kişi Selcuk8 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı Selcuk8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suan fetö gibi yapilanma icinde olan o kadar cemaat ve tarikat var ki ..

hadi fetöyü temizledin yarin baska bir din ticareti yapan cemaat veya tarikatin cikip devleti ele gecirmeyecegi ne malum.

ne diyor du Büyük Gazi Ulu Önder Atatürk; " Biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis bu tip yapılar, din ve devlet düşmanı olduğu için yasakladık"

Atatürkün ilke ve inklaplarini herkes benimsese ve onu algilayabilse ne fetö ne de baska bir din tüccari cemaat ler istediklerini elde edemezler.
    Arkadaşım 2002 önce geldi Ataturk gitti atatürk atamizin ismini kullanıp gitti laiklik.geldi irtica deyim insanların hayatlarını kararttilar Kürt kardeşlerimiz kürtçe dahi konusamiyordu müslüman kardeş lerimiz okullara alınmıyordu bunu nasilmi yaptilar Atamizin adını kullanarak yaptilar. Kim mi yaptı 1.kac medya patronu asker ve chp. Bu zamana kadar hep bu zihniyet yönetti ülkeyi. Halen de yürütmek için ger türlü gizli pazarlıklar var avrupa Amarika ile ben burdan bu gerçekleri görebiliyorum şükürler olsun o eski günlerin demokrasi nin olmadığı günlerin tekrar gelmemesi için oyum belli.. Kürt kardeşlerimiz kürtçe müzik dinlediklerini için hapiste atıldı müslüman başörtüsü örtügü için okullara alınmadı. Şimdi ne oldu. Herkes isteğini yapabiliyor . Özgür insanlar. 27 aralık yaptilar 15 temmuz yaptilar gezi yaptilar basaramadilar. Şimdi de ekonomi den bitirmeye çalışıyorlar. Yeterki. Tayyip gitsin. Kim gelirse gelsin. Almanya Amarika
    Avrupa neden istemiyor . Bu tayyibi bende welt haber kanalı açık eski ismi N24 adamlar 4 yıldır sistematik Türkiye aleyhine haberler yapıyorlar. Antalyayi 4 yıldır hava durumunda göstermiyorlar. İlk defa geçen hafta gösterdiler bende şok oldum almanya 30 derece Türkiye 22 derece diye. Yani demek istiyorlarki türkiyeye gitmeniz gerek yok soğuk ben Dresden şehrinden berlin gidip oyumu kullanacağım. Benim yaşım 42 2002 öncesini biliyorum . Şimdide oynanan oyunları görüyorum. Herşey vatanımız icin.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

17. 3 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    @mustafa200222,

Yani bu hükümet oynanan bu oyunlarla basa cikamiyor demek istemissin? Madem su ana basa cikamiyor, secimden sonra ne degisecek de oyunu bozacaklar?

Ayrica son 50 yilda hangi partiler iktidardaydi onu da istersen biraz arastir, sen cok asiri propagandalarin etkisinde kalmissin.

19. 5 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mustafa200222,

Yani bu hükümet oynanan bu oyunlarla basa cikamiyor demek istemissin? Madem su ana basa cikamiyor, secimden sonra ne degisecek de oyunu bozacaklar?
    Katılıyorum.. Bak bu cidden kapak bir cümle olmuş cuk oturmuş yani...

21. 3 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    Peki fetö bir abd yapilanmadiydi,bir vatikan projesiydi diyelim,diyelim hukumet buna kandi peki paralari kimler bunlara pompaladi?
    Kimler camiilerde feto videosu seyredip agladi?
    Kimler ?
    Hukumet yanlis yapip kandirildiysa bizler,sizler niye din tuccarlarina kucak acip destek verdik,kendimizi hortumlattik,sizler hortlatip hortumlatmasaydiniz bukadar buyuyebilir miydi?cuvaldizi once kendimize batiralim,,herkes bu organizasyonla isbirligi yapti,taki abd den emir geldi gerekenler yapilmaya calisildi ama gec oldu..
    Bu millet bu kaskafaliligi acgozlulugu birakmadikca hicbirsey duzelmez..

23. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    40 mesaja 82 teşekkür aldı
    kimse bosuna umut dagitmasin,,bir ülkede egitim sifirsa vede 150 milyar dolar ihraacaat ..300 milyar dolarlikda ithalat var ise,asla bu gemnin burnu limana dogru yol almaz

25. 2 kişi dreamceng üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki fetö bir abd yapilanmadiydi,bir vatikan projesiydi diyelim,diyelim hukumet buna kandi peki paralari kimler bunlara pompaladi?
    Kimler camiilerde feto videosu seyredip agladi?
    Kimler ?
    Hukumet yanlis yapip kandirildiysa bizler,sizler niye din tuccarlarina kucak acip destek verdik,kendimizi hortumlattik,sizler hortlatip hortumlatmasaydiniz bukadar buyuyebilir miydi?cuvaldizi once kendimize batiralim,,herkes bu organizasyonla isbirligi yapti,taki abd den emir geldi gerekenler yapilmaya calisildi ama gec oldu..
    Bu millet bu kaskafaliligi acgozlulugu birakmadikca hicbirsey duzelmez..
    sunun cevabunu ver ver niye dünyadaki bütün paralari yahüdiler kontrol ediyor niye baskalari degil cok biliyorsan ver bunun cevabini?

Konu Memoli1976x tarafından (06 Haziran 2018 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

27. 2 kişi Sah üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum.. Bak bu cidden kapak bir cümle olmuş cuk oturmuş yani...
    Tam siz söyleyin bana oyumu kime vereyim. Güldürmeyin beni bu ülkeyi chp Meral mi YL erecek onlarda o kapasite yok. Onlar buzamana kadar yaptıkları gibi ülkeyi satıp kaçarlar. Türkiyede muhalefet yok Adam gibi . Olsa vermessen ne olayim. Bizim akp nin karşına iyi bir muhalefet parti cikarmamiz gerek kendi vatan evlatlarimizdan Avrupanın amarikanin. Çıktığı kişiler degil

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

29. 2 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    yemin ediyorum, resmen Halk Tv ye cevirdiniz Forum´u!!! Isiniz gücünüz mevcut hükümet´i elestirmek! Heleki Mod´larda buna destek cikirsa...

Beyler, biraz mantikli olun mantikli! Biliyorum son günlerde bu kelimeyi cok kullaniyorum ancak mantikli olmuyorsunuz iste!

Adamlar DEVLET YÖNETIYOR DEVLET!!! Sizin gibi bilgisayarin basinda ahkam kesmiyor...

Siz biliyormusunuz kapali kapilar ardinda yasananlari? Valla ben bilmiyorum!

Neyse, aslinda buraya en az 3-4 sayfa yazarim ama gerek yok cünkü bir getirisi olmayacak...

31. 4 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    937
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemin ediyorum, resmen Halk Tv ye cevirdiniz Forum´u!!! Isiniz gücünüz mevcut hükümet´i elestirmek! Heleki Mod´larda buna destek cikirsa...

Beyler, biraz mantikli olun mantikli! Biliyorum son günlerde bu kelimeyi cok kullaniyorum ancak mantikli olmuyorsunuz iste!

Adamlar DEVLET YÖNETIYOR DEVLET!!! Sizin gibi bilgisayarin basinda ahkam kesmiyor...

Siz biliyormusunuz kapali kapilar ardinda yasananlari? Valla ben bilmiyorum!

Neyse, aslinda buraya en az 3-4 sayfa yazarim ama gerek yok cünkü bir getirisi olmayacak...
    Aynen kardesim katiliyorum.
    Ülkemizi her firsatta yerin dibine sokmaya calisip sanki batmisiz gibi algi yapan bu arkadaslar neden acaba su batik avrupa ülkelerinden yunanistan,dan, Ispanyadan yada su en aktuel,i ucurumun kenarinda batmakta olan italyadan hic bahsetmezler? Türkiyede yasayan insanlarin chp,liler haric sikayet ettigini duymazsiniz ben kendi öz teyzeme dedimki madem Erdogan kötü adam su emeklilere verdigi 1000 TL, yi almayin protesto edin, ne dese begenirsiniz ee o benim ödedigim vergiler mecbur verecek, neden Erdogan olunca mecbur oluyor neden chp size zamaninda sizin vergilerden gelen paradan size zirnik vermedi hepsini yedi? yapmayin bir Atasözü vardir yigidi öldür hakkini yeme.
    Fox,un tutmasi portakalin yalanida cikti ortaya, bunun icinde eminim cevabiniz vardir
    Konu xedox tarafından (06 Haziran 2018 Saat 17:53 ) değiştirilmiştir.

33. 4 kişi xedox üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    sunun cevabunu ver ver niye dünyadaki bütün paralari yahüdiler kontrol ediyor niye baskalari degil cok biliyorsan ver bunun cevabini?
    Iste sizin tek sorununuz okumamak,
    O sorularin cevabini vereli bir hafta oldu..en son mesajlari okuyup cevap verirsen olayi takip etmiyorsun,o sorularin cevabini ortaokula giderken yahudilikle ilgili bir kitapta okumus cevaplarini ozaman almistim..
    Sevgili kardesim tahminim o yillar sen dunyada belki yoktun..
    Herkesi hicbirsey bilmiyor sanma,burda herkes bilgili....sadece fikirler catisiyor..
    Kimseyi incitmeme adina yazilan bir cevaptir!!
    Saygilar

Yarin oy vermeye gidiyorum..
    Buradan yazayim,suana kadar tek is yapan iktidardan baska birilerini gormedigimden ve secim meydanlarinda duydugum ayarsizlik ve sacma dedikodulardan biktigim icin oyum iktidara!
    Konu Memoli1976x tarafından (06 Haziran 2018 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

35. webci üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)