Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2162 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    Alıntı 1093 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa adamlar köprü yapiyor karsi cikiyorlar bu nasil bir kafa.begenmiyorsan gecmiceksin kardesim.ülkede dikili agaci olmayanlar nasil konusabiliyor anlamadim gitti. eger halk bu yapilanlari begenmiyorsa ozaman hükümet ilk secimde gider.bosuna kendinizi yormayin.
    Herseyin köprü yol tüp geçit olmadığını hatirlatmak isterim. Acaba Türkiye de yaşayan kaç milyon insan o köprü den o otoyollardan gecemiyecek.

Yoksulluk almış başını gidiyor.

Sen zengin için çare üreteceğine önce fakir yoksul için bir seyler yap.. Zengin ne de sa bir şekil kendi çaresine bakar.

Yoksulluğu bitireceksin kişi başı milli geliri yükselteceksin doğu batı ayırt etmeden turkiyenin dört bir yanına yatırım yapacaksın bak o zaman hersey ne güzel oluyor. İşte o zaman Avrupa bizi kiskanir

Ama şimdiki Yabancılara yaptirdigimiz köprüyü kimse kiskanmaz

2. 2 kişi Selcuk8 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Arkadaslar bazilarimiz olaylari gazete ve tv gozuyle degerlendiriyor,biz bunlara at gozlugu diyoruz..
    Mesele de burada basliyor,cahil kalmis ve gelismesi engellenen tum toplumlar kapitalizmin ve emperyalizmin ayak seslerine muhtactir,ve birebir onlarla tanisir..kapitalzmin gorevi halklari devletleri borclandirmak,borclandirmak ve daha da borclandirip nesi varsa sahip olmak,bizler bugun cebimizdeki paranin bile sahibi degiliz,borcla aldigimiz arabalar evler hicbiri bize ait degildir,bizler gibi fakir ve normal vatandasin kapitalizmle tanismasi cep telefonu,smart tv veya guzel bir mb veya bmw ile baslar,istek ve arzular bitmez,daha cok isteriz,bir smart phonenin maliyeti kendisiyle bitmez,
    Kilif
    Mikrofon
    Koruyucu ekran
    Gorseller icin, takip edilip takip etmemiz ve tadini cikarmak icin bir internet
    Daha sonra satin alinan appler vs
    Bu liste boyle uzar gider,oysa 10 liraya cok normal bir telefonla bu isi bitirebilirdik,
    Diger arzu ve isteklerde bu tarzda dusunulmeli,
    Bizler kapitalizmin birer kölesiyiz,
    Daha evvel kolonilesmek vardi,sonra emperyalizm hortlatildi,
    Ilk koloniler portekiz ve ispanyollar olup afrikayi kolonilestirdiler,daha sonra ingilizler kuzey amerikayi amerikayi somurdu,sonra almanlar afrikayi yedi bitirdi,portekizler ve ispanyollar guney amerikayi ,hollandalilar afrikayi somurdu,bu sekilde tum dunyanin zengin yeralti kaynaklari avrupalilarca somuruldu,1900 lu yillarda kolonizm modernlestirilerek emperyalizme donustu,boylece ekonomi siyasi ve kültürel somuru olmak uzre osmanli da dahil tum dunya buna dahil oldu.osmanlinin somurulmesi kirim savasi ile borclarindan dolayi basladi,rotschildler savaslari baslatip bitirmekle kalmadi,ayni zamanda ortadogu halklarini kültürel emperyalizmle kiskirtip sömürdü,boylece kapitalizmsiz bir somuru duzeni basladi,hickimse farkina varmadan neler oldu neler bitti demeden birde bakildi araplar siyaseten somurulup petrollerine ve topraklarina el konmus,halklar osmanliya karsi kulturel emperyalizmle somurulup din kardesligi ortadan kalkmis,sadece kin ve nefret kalmistir,,
    Yani lafi getirmek istedigim yer,hangi hukumet hangi siyasetci gelirse gelsin bu kapitalizm ve emperyalizmin carkini döndürmek zorundadir,elbetteki yapilan yardimlar kredi ve faizlerle yapilmakta kapitalizmin carkini döndürmektedir,
    Yukarda zenginlerden ve fakirlerden bahsedildi,kopruler oyle havaalanlari boyle..
    Bizler hepimiz bu duzenin birer oyuncaklariyiz!
    Konu webci tarafından (02 Haziran 2018 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir.

5. webci üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye 1093 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    144
    95 mesaja 146 teşekkür aldı
    Alıntı Selcuk8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herseyin köprü yol tüp geçit olmadığını hatirlatmak isterim. Acaba Türkiye de yaşayan kaç milyon insan o köprü den o otoyollardan gecemiyecek.

Sen zengin için çare üreteceğine önce fakir yoksul için bir seyler yap.. Zengin ne de sa bir şekil kendi çaresine bakar.

Yoksulluğu bitireceksin kişi başı milli geliri yükselteceksin doğu batı ayırt etmeden turkiyenin dört bir yanına yatırım yapacaksın bak o zaman hersey ne güzel oluyor. İşte o zaman Avrupa bizi kiskanir

kardesim senin yasin kac bilmiyorum ama ben eski tüekiyede tüp,yag,zeytinyagi,hastane kuyruklarinda bekledigim günleri unutmadim.yollar berbat,mahalleye bir araba girdigi zaman pesinden kosardik. ve simdi asagi yukari her ailede bir araba var.halimize sükür ediyorum.hersey köprü yol degildir diyorsun.ozaman nedir sizin derdiniz.hizmet istemiyormusunuz.cöplükte mi yasamak istiyorsunuz.bu yapilanlar hep halk icin yapiliyor.

7. 3 kişi 1093 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye 1093 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    144
    95 mesaja 146 teşekkür aldı
    o köprüden gecemeyen etrafini dolasir ve hesabini yapar.ne yakit yaktigina bakar.isine gelirse gecer

ama olay o degil.olay ben yapmadim sende yapma.adamin biri cikmis bütün büyük projeleri durduracakmis.yapilanlarida yikacakmis.avcunu yala.eger gelirsen yikarsin.gene hüsran gene hüsran.ama bunlar koltuk sevdalilari,yenilseler bile gitmezler

neyse hepinize hayirli Ramazanlar.
    Konu Memoli1976x tarafından (05 Haziran 2018 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

9. 2 kişi 1093 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Simdiki yönetim ne yapti? CHP nin yaptigi marmara rayi bile yapamadi bakin tuncay özkan uzaylilara nasil yapildigini anlatiyor

https://youtu.be/onXr2F8vzGo

11. .onur üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı Selcuk8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne güzeldi o eski günler degil mi kardesim eski günlerin özeti aslinda bu video?

13. Sah üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdiki yönetim ne yapti? CHP nin yaptigi marmara rayi bile yapamadi bakin tuncay özkan uzaylilara nasil yapildigini anlatiyor

https://youtu.be/onXr2F8vzGo
    yikmaktan baska bir icraatlari yok aslinda yapilanlari yika yika bitiremediler anasini satayim, böyle bir muhalefet bu dünyada yok uzayda varmi bilmiyorum?

15. Sah üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Gecen Beyaz Tv´de Melih Gökcek Dis Güclerden Bagsediyordu!
    Halbuki Cumhurbaskani Bunu Yalanliyor?
    Demekki Ekonominin Bozuk olmasi,Dis Güclerle Alakli Degil!

17. 2 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Türkiye 70 senede 100 milyar dolari borca girmisti, son 16 yilda ise bu borc 400 milyar dolari asti. Yani 300 milyar dolar hazir para, bu bir, satilan devlet kuruluslari, bu iki.

Simdi madem cok gecmise takildiniz, ki biz de gecmiste yasadik, askeri darbeler haric hic de fena degildi, hatta OHAL kadar bile beter degildi, her sey yolunda gidiyorsa Türkiye´de hangi sebepten dolayi OHAL var bana bunu biri aciklasin.

Gelelim alina krediler ve satilan kuruluslardan gelen paraya ki bu paralarin cogu batidan geldi, yani sürekli küfür edilen batidan. O zaman iyidi ama simdi nedense bati Türkiye´yi batirmak istiyor, hem de kendi parasini geri almaktan korktugu ülkeyi mi batirmak istiyor? Mantigi nedir bunun?

Bir tahmin edin bakalim bu gelen parayla (400 milyar dolar) kac kilometre yol ve kac tane köprü yapilir ve kac bina dikilir? Hic bir sey üretmeden elin seyiyle gerdege girmissin,yatirimlari üretim yerine tamamini betona gömmüssün ve bugün bu borcu geri ödeyecek paran kalmamis hala gecmise küfür pesindesin. Borcu geri ödeyecek para kalmadiginin ispati erken secim zaten. Gecmiste bunu biz cok gördük, erken secim demek, secim sonrasi devalüasyon anlamina geliyor. Bu hükümet zaten tek basina iktidarda, yani bahanesi falan yok, istedikleri her türlü kanunu cikartabiliyorlar, sunulan önergelerin tümünü (Fetö arastirilsin da dahil) reddettiler.

Yoksa neden erken secime gidilmek istensin, hic bir anlami yok.

19. 3 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Para batidan gelmedi sayin mxm kardesim. para caktirma aramizda kalsin irandan geldi usa nin irana ambargo konmasi bizim isimize yaradi.

El altindan ambagoyu deldik iranin altinlarini ülkemize getirdik bundan dolayi iran halki erdogani sevmez .
    Bunun amarikada biliyor bundan dolayi hakani yargiladi ama tam nasil yapildigini bulamadilar

Daha cok sey yazardim ama gerek yok

Ama birseye hic katilmiyorum eskidende simdide
    Halk bedavadan yasamaya alismislar aldiklari malin kiymetini degerini bilmiyor bunun tek sebebibi iktidarlar.

Simdi bile bakin hangi siyasi olursa olsun hepside
    Bedavadan yasamak icin vatlerin ardi arkasi kesilmiyor

Ama birisi cikipta su tirafigi kesin düzeltecegiz demiyor,fabrikalar yapacagiz su kadar isci ekmek yiyecek fabrika oturduktan sonra özel sektöre devredecgiz demiyor.

Hepside bedavadan yasamadan bahsediyor
    Konu .onur tarafından (03 Haziran 2018 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    Arkadaslar 24 haziranda herkese hakettigi verilecek!
    Dis destekli mihraklar tutacaklar cezaevlerini ziyaret edecek,askerimizi sehit edenlere terorist denilmeyecek,komutanlarin rütbelerini daha simdiden sökecek,yatirimlari baltalayacak..
    Yok boyle bir dunya..her isi berbat ettikleri gibi bu secimlerde bile inandirici manifestolar ortaya koyamalidilar..
    Buraya yaziyorum,turkiye yoluna devam edecek,emperyalistleri cevirdikleri entrikalarinda bogacagiz..
    Bu sebepten burada bos yere sevinip alkislayanlara simdiden gecmis olsun deyip,onlar adina uzulmedigimi yazmak isterim..
    Saygilar..
    Konu webci tarafından (03 Haziran 2018 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.

22. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    1.mesajda konunun acilmasi,Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler ?

37 mesaj olusmus,cogunlugu yüzeysel,magazin niteliginde,kisir cekisme,gercekleri görmek zorundayiz,olumsuzluklar karsisinda farkli fikir sahibi olan veya olmayanlarda zarar görecektir !
    Bir aileyi düsünün 1500TL. aylik geliri var 1800TL.aylik harcama yapiyor sürekli acik veriyor her ay borcu artiyor,sagdan soldan borc aliyor aldigi borc parayi üretken gelirine gelir katan duruma getiremiyor,harciyor.
    mevcut gelir kaynaklarini satmis yemis tüketmis,sürekli bütce acigi,cari acik veriyor,bu gün geldigimiz nokta bu,tabiri caizse üstü kapali develasyon,arz talep olayi,devlet bazinda düsünürsen Dolar,Euro,ihtiyacin var cok üretmek,cok satmak,disardan az almak,tasarruf etmek zorundasin.

Türkiye'nin dis borcu 2017 yili olarak 437 milyar $ (veriler Hazine müsteşarlığından,http://t24.com.tr/haber/mahfi-egilme...deyecek,524299)
    2017 yili ihracat,157 milyar $ (veriler,Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) http://www.trthaber.com/haber/ekonom...di-348430.html )
    2017 yili ithalat,233 milyar $
    2017 yili cari acik 76 milyar $
    Türkiye'nin 2018 yili sonuna kadar ödemesi gereken dis borc,toplamda 183 milyar $
    Borcunuzu TL.ödeyemediginize göre bu durumda,Dolarin,Euronun nereye varacagini siz hesaplayin ! Ekonominin ne kadar kritik noktada oldugunu,maliye bakani bile eflasyonun aciklamasi Ingilizce yapiyor neden ? Şimşek 'Enflasyon zirveyi görecek' açıklamasını İngilizce yaptı (https://editor.sol.org.tr/turkiye/si...e-yapti-239006)
    1.mesajdaki sorunun,Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler? Olabilecegini hesaplayin.

24. 2 kişi karadeniz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Benim anlamadığım böyle siyasi tartışmaların kapanması bir yana bizzat MOD arkadaşlar da katılıyor.

Şimdi şunu yazayım bizde bir gelenek vardır

Adam hayatında topa vurmamıştır Milli takıma antrenör olur veya diğer bir takım kurar

Evde çoluk çocuğuna sahip çıkamaz kahvede hükümet devirir hükümet kurar

Yakında seçim var.. Neyi tercih ediyorsanız hangisi mantıklı geliyorsa seçersiniz. Sayfalarca yazıp birbirinizin düşüncesi değiştirmeyi zorlamaya gerek yok. Zaten inan inandığından vazgeçmez

Üye TOPRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    190
    47 mesaja 132 teşekkür aldı
    Böyle seviyeli ve kirici olmadan yapilan tartismalar bana göre bilgilenme acisindan iyidir,önemlidir.Tabiki herkesin siyasi bir görüsü vardir.Bu durum o kisinin digerinden üstün oldugunu göstermez.Bu acilan konuda ben sahsen biraz daha bilgi sahibi oldum.Yazilanlari degisik kaynaklardan arastiriyorum.Ama net bildigim bir gercek var;Biz TC vatandaslari birbirimizi kirmadan saglam bir bütünlesmeye ihtiyacimiz var.Emperyalizm ve kapitalizm ahtapot bacaklarini tam doladiktan sonra isisten gecmis olur.Bizim zamanimizin gencligi kan emici Amerika sayesinde ya zindanlarda cürüdü yada mermilerin hedefi oldu.Gelin helalleselim,kucaklasalim.Hersey cok gec olmadan.Saglikla kalin.

27. 3 kişi TOPRAK üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,736
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dis destekli mihraklar tutacaklar cezaevlerini ziyaret edecek,askerimizi sehit edenlere terorist denilmeyecek,komutanlarin rütbelerini daha simdiden sökecek
    .
    Madem sehitlerden siyasi rant saglama pesindesin o zaman sorayim: 2002 senesi sehit sayisi kac idi ve o tarihten sonra hangi sebeplerden dolayi 2017 de dahil giderek yükseldi?
    Sakin uzman olan kadrolarin Ergenokon bahanesiyle ve askere olan düsmanlikla ordudan temizlenmesinden dolayi olmasin? Bu temizleme olayini su an mecliste olan bir sürü millet vekili göbek atarak destekledi, destek veren aciklamalar yapildi. Sonunda yüzlerce insanin sucsuz oldugu anlasilip serbest birakildi, kimisi de kederinden, bakim eksikliginden öldü.

Eger igneyi baskasina batirmak istiyorsan, cuvaldizi da unutma, oda birine batmali. Tek tarafli düsünmek iste böyle bir sey ama gercekler bambaska aci verir. Sen belki sadece belli kanallari seyrediyorsan zaten karsi fikirde olan acaba ne diyor diye merak bile etmezsin ama hic kimse aptal degil, vatan haini hic degil, bu seviyesiz elestirileri kesinlikle birakin, argumani bitenlere yakisan suclamalar bunlar.

Muhalefetten birinin sehre girisi, dün cöp kamyonlariyla engellenmis. Ya hu insaf, begenmesen dahi saygi duymak zorundasin, demokrasinin temel tasidir bu. Haa demokrasiye inanmiyor ve onu yok etmek istiyorsan evet öyle davranman normaldir.

29. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    Gordugun gibi benim goruslerim international..yoruma kapali..
    At gozlugu takmadigim mesajlarimdan belli..1400 lerden girip 1900 lardan ciktim ve konuyu alt tabakadan alip bugune getirdim,
    Benim icin konu kapanmistir..
    Yazdiklarim beni baglar..
    Saygilar..
    Konu webci tarafından (03 Haziran 2018 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

31. webci üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Jaws57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    31
    35 mesaja 44 teşekkür aldı
    Bence dostlar siyasete girmemelidir. Gidersin oyunu atarsin.insanlar fikirleri yüzünden birbirleriyle düsman oluyor. Siyasiler ise yolarina devam ediyor. Olan vatandasa oluyor. Sevdiginle düsman oluyorsun.bakin gelismis ülkelere secimlerde ne kavga var nede gürültü. Secim oldugunu duymayan anlamiyor bile.ertesi gün her sey normale dönüyor. Bizde vatandasi bölüp insanlari birbirlerine düsman ediyorlar yeter ya.

33. 4 kişi Jaws57 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    922
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem sehitlerden siyasi rant saglama pesindesin o zaman sorayim: 2002 senesi sehit sayisi kac idi ve o tarihten sonra hangi sebeplerden dolayi 2017 de dahil giderek yükseldi?
    Sakin uzman olan kadrolarin Ergenokon bahanesiyle ve askere olan düsmanlikla ordudan temizlenmesinden dolayi olmasin? Bu temizleme olayini su an mecliste olan bir sürü millet vekili göbek atarak destekledi, destek veren aciklamalar yapildi. Sonunda yüzlerce insanin sucsuz oldugu anlasilip serbest birakildi, kimisi de kederinden, bakim eksikliginden öldü.

Eger igneyi baskasina batirmak istiyorsan, cuvaldizi da unutma, oda birine batmali. Tek tarafli düsünmek iste böyle bir sey ama gercekler bambaska aci verir. Sen belki sadece belli kanallari seyrediyorsan zaten karsi fikirde olan acaba ne diyor diye merak bile etmezsin ama hic kimse aptal degil, vatan haini hic degil, bu seviyesiz elestirileri kesinlikle birakin, argumani bitenlere yakisan suclamalar bunlar.

Muhalefetten birinin sehre girisi, dün cöp kamyonlariyla engellenmis. Ya hu insaf, begenmesen dahi saygi duymak zorundasin, demokrasinin temel tasidir bu. Haa demokrasiye inanmiyor ve onu yok etmek istiyorsan evet öyle davranman normaldir.
    1. Sehit sayisi yükselmedi aksine azaldi (su ana kadar hic bir zaman bu kadar terörist etkisiz hale getirilemedi)
    2. Düsmanlik etselerdi hic birini serbest birakmazlardi
    3. Belli kanallari dersen evet biz siyonistlerin kanallarini seyretmiyoruz
    4. Hic kimse muhalefetten birini engellemedi, ayrica bu konunun muhataplari buna aciklik getirdi.
    5. Senin o savunduklarin hic bir iftirasini daha ispatlayamadilar (hala bekliyoruz)
    6. Daha bu üne kadar bu ülke icin 1 civi dahi cakmayip olanida yikacagiz diyen hic kimseye saygi duymak zorunda degiliz.

35. 2 kişi xedox üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,736
    @xedox,
    Yazdiklarinla benim ne kadar hakli oldugumu ispat ettigin icin tesekkür ederim, iste böyle gercek yüzünüzü gösterin canimi yiyin. Ben sinsilere karsiyim,vatan severmis gibi davranip ülkeyi satanlara karsiyim, acikca ne düsündügünü yazandan ise zarar gelmez.

2002 ye kadar baslangictan itibaren cok yüksek olan sehit sayisi giderek düsüyordu, neredeyse sifira indirilmisti, sonrasinda ise giderek yükseldi. Ac google da bak, tüm rakamlar mevcut. Bu 2000 li yillara dogru olan düsüste en büyük katkiyi teröre karsi uzmanlasmis kadrolar yaptilar, halkla cok iyi bir yardimlasma sergilediler, halkin da destegini almayi basardilar. Bence onlar kadrolarini kaybetmeselerdi terör su an bitmisti ya da 3-5 sehitten fazlasi mümkün degildi.
    Konu mxm tarafından (03 Haziran 2018 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.

37. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    922
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    @mxm
    Gercek yüz derken? iddia varsa ispatla yükümlüsün kardes. Vatan hainligi yapanlar belli zaten. Ben sana Vatan haini demedim kendin ortaya attin simdi sen söyleyince haklimi oluyorsun. Ve ben artik bu konu hakkinda tartismaya gimeyecegim bu hikaye bitmez, benim amacim senle veya bir baskasiyla tartismak degil, kendimide hakli cikarmaya ugrasmiyorum sonucta ne yaparsak yapalim ne sen beni anlayacaksin nede ben seni anlayacagim cünkü herkes kendi at gözlügünü takmis..

39. 2 kişi xedox üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)