Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2197 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY ile Türkiye ye ucacaklarin dikkatine

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı Caykara_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Birbey 3.0 Ustam, biraz sakin olurmusun. Dozunu iyice kaçiriyorsun. Sakin olamadiğin için milleri salak yerine koyuyorsun. Özür dilemelisin ayip oluyor. Düşüncelerinj belirtmen elbette güzel bir olay ama bu düşüncelerinin bize şu son yazdiğin salak kismi gibi dokunmakta ki herkesin düşünce birinin peşine takilmasi kendini ilgilendirir. Konuyu tirmandiriyorsun kapanirsada sebebi sen olacaksin. Elbette bizlerde fazla para ödemekten haz duymuyoruz ama bunu bu şekilde belirtmiyoruz. Şikayetlerine cevap vermiyorlarsa şikayete devam etmelisin. Bunu inan bende şahsen yapiyorum hatta havalimanindaki kontrol yerlerinde her defasinda bunj belirriyorum. Sana tavsiyem uetd çalişan ilgilenen kişilerede bunu bildirmendir, bu zamanlarda Memleket'ten gelen siyasiler var bunu onlara bildirsinler. Biz bunuda yapiyoruz. Yakinda yine biri gelecek onada her türlü şikayetimizi bildiriyoruz. Ama bunlari biraz daha sakin bir şekilde yapiyoruz. Birbirimize karşi seviyeli olirsak çok daha iyk fikir aliş verişinde bulunuruz diye düşünüyorum.
    Canımn kardeşim kimseni şahsını anarak yazmadım. Küfürde etmedim. Fikirlerimi söyledim. Fikirlerimi söylerkende bağırmadım. Bundan dolayı özür dileyecek birşey yoktur. Kimsenin adını andımmı? Kimseye sen salaksın dedimmi? Demedim. Af buyur, niye ozaman üstüne alınıyorsunki?

Yazış şeklinin nedenine gelince. Ben kimin arka planda ne yaptığını gayet iyi biliyorum. Onun için peşinen önden yazayım. Maalesef forumda tek bir kural var. Siyaset yasak. Bu kural temelinde doğdru. Ama siyaet yasak kuralı okadar esnek bir kuralki, insanın artık birşey bile yazamıyor, anında konu kapanıyor. Konu kapanmadan veya bir üye banlanmadan önce kendini savunamıyor. Maalesef burda bir avuç baskıcı zihniyetler var, en küçük bir konuda işlerine gelmediği zamam hemen modlara "siyaset yasak" diye şikayet ediyor. Hemen konu kapanıyor veya banlanıyorsun. Bundan dolayı mecburum önden peşin yazmaya böyle. Şimdiden söylüyorum, ne demek istediğimi kimse anlamayacak yine. Yine özelden mail gelecek PM yasak diye.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)