Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sifre Güvenliginiz Icin Mutlaka Okuyunuz.

Yeni Üye GS_ultraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    89
    16 mesaja 87 teşekkür aldı
    Allah Razi olsun karam82 bizleri böyle insanlarin tuzagindan uyardigin icin eksik olma...

2. GS_ultraslan üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katiyorum...
    Burada hala aktiv olan uyeler orada...
    Yilmaz 68 oldu yilmaz 06.. paylasimlara devam...
    Iki tarafida takipdeyim,bakalim buradan oraya kimler su tasiyacak..
    Ifsa et hocam. Ne isleri varmis orada ? Burasi yetmiyor mu ?

5. Rammstein üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Pesinen söyleyim, benimin ismimide calismis. Benim nickim ile bir haber paylasmis. Herkes bilsin, ben daha o sitenin adresini bile bilmiyordum. Sonra bir arastirdim ve gördüm.

Bence görev burada vbulettine düsüyor. O kapatmasi lazim.

Birde Karam82 duyur merkezini bence giris yapmadan okunabilmemeli. Adam burada olup döneni okuyabilmesi icin giris bile yapmasina gerek bile yok.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (09 Nisan 2018 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

7. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    49
    44 mesaja 71 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence duyuruyu artık herkes okumuştur. O çakma sayfaya girenlerde okumuştur herhalde. Halen şifresini değiştirmeyen varsa bence şansına küssün ve kitlenmekten başka alternativ kalmıyor.

Birde şöyle birşey var. Bu ve benzeri kişiler hep ilgi ister. Bunun nedeni çoğu zaman çocuklukta yatar. Anneden, babadan, çevreden yeterince ilgi veya kabullenme görmediyse ilgiye zorlan almak ister. Gerçek hayatda bir insanı gördüğünüz an fikriniz oluşur. Ama sanal alemde bu böyle değil. Bence o kişi ilgi istiyor ve biz burada yazıştıkcada hoşuna gidiyor. Bence onun için bırakalım onu kendi haline. Ne zaman onunla ilgilenmemeye başlayınca oda bırakır bu işlere.
    Herkes derken bizim Aileden daha okumayanlarda mevcut :-)
    Birbey bazen Gaddar yüzünü gösteriyorsun , ama bazende gercekten böyle olumlu ve güzel mesajlarda oluyor.Bu tür Mesajlari okumakta güzel oluyor.Dogru diyorsun.

9. cmssys üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Ben hiç bir zaman gaddar değilim. Sadece netim. Net konuşulan bağzı ağır gelebilir. Ama ben siyasetci değilim lafı ağızda cevirecek.

Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Yazmayim dedim ama iki gün önce olanlardan sonra iyice zivanadan ciktim.
    Garaveli denen sahsiyetsiz arkadas cok eskiden bizlere ( görevli olanlara) Samsung smartTv ler
    icin uygulama sunmustu eger bu uygulamayi kullanmak istiyorsaniz TV nizin MAC adresini gönderin
    aktiv yapayim diye. O zamanlar kullanmistim, pek de iyi calismyordu zaten sonrada kaldirmistim uygulamayi.

Uzatmayim iki gün önce Smart TV deki liste silinmis ve yilmaz06 nin sundugu liste yüklenmisti, bunu yapabilmek icin
    benim TV nin MAC adresini vererek SIPTV web sitesinden mylist olarak yükleyebilir. Neyse ben kendi listemi geri
    yükledim ama bunu yapmasi bile bana göre niyetinin göstergesidir. Kac sene önce vermis oldugum MAC adresini
    not edip simdi kullanmasi kendisinin sahsiyeti hakkinda bize cok iyi bir bilgi veriyor.
    Biz burada senelerce ayakta kaldik, tamam zaman geldi durakladik ama yinede devam ettik.
    Bunlarin yaptigi araya kötülük sokarak bizlerin arasindaki Dostluk ve Arkadaslik olgusunu yipratmak ve buradaki
    kargasadan cikar elde etmek. Zaten bu niyetleri bile kendilerinin ne karekterde olduklarini ele veriyor.

Sizlere tavsiyem birbirimize sahip cikmamizdir. Ne olursa olsun buranin kiymetini bilmeliyiz, buradan sonra
    baska bir beceriksiz Ailesi olmayacak bunu iyi bilmeliyiz.

Kolay Gelsin!

12. 6 kişi Mesut64 üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    @mesut64 ustam bizler saygi seviyemizi üst seviyede tutalim.
    burdan ayrilan arkadas kendini hedef olarak algilamis, ben kendisiyle hic bir sorunum yoktur, kendisinden beklemedigim bazi durumlar oldu ama bu konuyla alakali degildir.
    kendisinin acmis oldugu sayfada bu sifre calanin eklentilerini yüklediyse kendiside vbulletinde acemi oldugundan ordada bu sahis sifre calma ihtimali olabilir.
    bunun icinde bu forum yada baska forum, hangi forum olursa olsun önleminizi genel anlamda güvenlik icin önleminizi alin diyoruz.

@yilmaz68 kendince sanzman_muhittin ve Gs_ultraaslan benim oldugumu kast etmis sifreleri görebildigimi iddia etmis.
    Bu iddialar icin Bu sahislar bensem burda bir kisinin sifresine bakmisligim varsa Allah benim Belami versin.

Ha yok bunlar ayri kisiler benle alakali degilse ve hic bir üyenin sifresine 1 sefer dahi bakmisligim olmamissa bundan dolayi iftira atip, clonladigin sayfada degisik degisik nicklerle sen yaziyor ve sifre caliyorsan Allah Senin Belani versin.

Inancin varsa bunun da vebalini insallah cekersin.

tekrar söylüyorum arkadaslar giris yaptiginiz forumlara dikkat edin burasi olmus yada olmamis güven sizin güveniniz bunuda önlemi sadece sizin elinizde, güvenliginiz icin Her yere ayni nick ve sifre kullanmayin.

Saygilar

karam82

14. 7 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye selo58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    248
    121 mesaja 329 teşekkür aldı
    Atildim diye kiz imkanin var sifre cal böyle ADILIK olmaz.herkesin özeli var kimseye sifre calma hakki vermez .

16. 3 kişi selo58 üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    @karam82 Hocam,

bir eklenti var Bora’da ekliyorsun ve üyelerin yeniden şifre vermesini istiyorsun ve vermeden giriş yapamıyor. İmkanın varsa bunu ekle tüm üyeler şifrelerini böylelikle değişmiş olur hem.

18. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @atsiz77 hocam buna gerek yok
    sahte sayfada üyelik ayni bilgilerle alinmadigi müddetce, bunu yaptigimizi farz edelim okadar beceriksiz arkadasimiz var üyeligi zor aliyorken bundan da bu sefer sifrem calindimi diye düsünülür.
    burdaki sifrelerinde bir sorun yok anlayacagin, sadece burdaki sifrelerini baska yerlerde de ayni nick ve sifreyle üye olunmamasi önemli.

20. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bence artik bu konuyu burda sonlandiralim. Dedigim gibi, ne kadar bu konu burda uzarsa, o kadar o kisinin hosuna gidiyor. O kadarda devam eder.

@Garaveli:

Garaveli usta eminim burda bunu okuyordur. Ona sunu demek istemiyorum. Kendi forumunu acabilirsin. Bunda bir sorun yok. Banlandigin icin kizabilirsinde, bundada sorun yok. Ben kendimde defalaraca banladim. Ama sana Garaveli bir cagrida bulunmak istiyorum. Ben seni sanal alemde düzeyli ve seviyeli birisi olarak yillarca tanidim. Eminimde böylesindirde. Ama niye bu sahsin forumunda faliyet gösteriyorsun? Sirf Karam82'iye kizdigin icin mi? Karam82'i tanimam. Yilmaz06 da tanimam seni de tanimisligim yok. Ama bir düsün, o kisi burdaki Accountalari aynisini acip icerigini kopyaliyor. Girde bir bir bak. Birbey 3.0 diye. Ben daha hic orada bir hesap acmadim. Daha bundan büyük bir hirsizlik olurmu? Niye bu kisi ile isbirligi yapiyorsun? Gel vaz gec bu isten. Bir anlik kizginlik icin belki yapmissindir. Ama bu bir düsün bu gercekten senin seviyen mi? Bence degil.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (10 Nisan 2018 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye tarik32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    307
    324 mesaja 2,655 teşekkür aldı
    arkadaslar Önemli Duyuru
    ilk önce burdaki tüm arkadaslari slmlar
    arkadaslar sizlere citti bir aciklama yapmak istiyorum gecen hafta
    2 sahsin saldirisina ugradim biri yilmaz06 genelde kendizi multi nick sahibi
    her taraftan degisik niklerle milletimizin karsisina cikiyor digeride garaveli gerci
    garaveli yilmaz06 nin sag koludur o ne derse onu uyguluyor gelelim yilmaz06
    bilindigi gibi yillardir yilmaz tv m3u linki ortalikda dolasiyor sizce bu yilmaztv m3u link saglam
    bir linkmi hayir degil bu m3u link üzerinden istedigi an vatandaslarimizin ip adresinden kolayca
    bilgilerine ulasabilliyor cünkü sizce bu yilmaztv m3u linkini yillardir hele yilmaz06 gibi düzensiz para hincina kapilan
    millete ücretsiz yayin yaparmi hele o yillardir verdi server masraflarini sizce cebindenmi veriyor
    hayir yilmaz06 o girdiginiz m3u linkden sizlerin bilgilerinizi saga sola sizdiriyor ve karsiliginda serverini ve kendini
    kurtaracak kadar ücret aliyor yilmaz 06 özbeceriksizlerin.com sayesinde kendini genisletti simdide karam ustamiza kafa
    tutuyor sen kimsinki karam usta gibi bir vatan seven ustamiza kafa tutacak sunu saten herkes billiyor burdaki yazilanlari
    ya sen yada sag kollarin sana gereken bilgileri ulastiriyor bir de utanmadan kendi sayfanda karam ustanin nikini taklit etmissiniz
    dalga geciyorsunuz siz saniyorsunuz burdaki tüm üyeler sizin gibi insanlara inanip sizlere katilacagini yilmaz06 artik milletimiz
    billiyor senin nasil bir dolandirici oldugunu sen ve garaveli yillardir milletimize bir seyler sunalim dediniz baktiniz
    diger formlarda sunucular cay kahve yardiminda bulunduklarini sizlerde hemen ayni uygulamaya yöneldiniz baktiniz yanasan yok
    hemen manalar uydurmaya basladiniz yok baskalari sunduklarimizi para karsiliginda satiliyor yok kendi serverinde kullaniyor
    diyerek sunduklarinizi kapatdiniz siz kimsinizki milletimizi kandirmaya kalkiyorsunuz bu formda milletimizin sayesinde buraya kadar geldiniz
    ve milletimize simdi ikinizde ayri forumlardan karam ustayi kötülüyorsunuz sizler ilk önce yan yana oturun iyicem düsünün millete neyi yanlis
    neyi dogru yaptinizi düsünün peki bu forumlarin masraflarini cebinizdenmi karsilayacaksiniz tabiki hayir sizler alismissiniz
    milletimizi kandirmaya ve tuzaga düsürmek eger delikanliysaniz yüreginiz varsa birakin milletimizi kandirmaya ve bilgilerini almaya sizler
    kendilerinizi cokmu akilli saniyorsunuz dikkat edin bir gün sizlerden daha akilli birileri cikar milletimize cektirdiklerinizden vazlasini sizlere cektirirler
    bu ara garaveli daha yillar önce karam ustamiza birak laf getirtmeyi onu inciteni bile özbeceriksizler forumda barindirmiyordun
    simdi ne olduda yilmaz68 yan kolu oldun ve sana istedigini yaptirana nasil musade ediyorsun sen bu kadar alcaldinmi sunuda
    unutma yilmaz06 senide bir gün baskalarina satar olacagi o saten sen saniyorsun öyle düzenbazlarla isler yollunda gider ama sen bunu hak
    ettin karam gibi iyi niyetli bir ustamizi düsman olarak karsina alarak büyük hata yaptin sunu untutma karam ustamiza yeterince destegi var
    sizler istediginiz kadar kötülemeye ezmeye calisin basaramayacaksiniz arkadaslar kuzuruma bakmayin eger bu kadar agir sözler yazdiysam böyle
    hadsiz insanlar bunlari hak ediyor arkadaslar sizler tavsiyem sakin böyle milletimizin gizlice bilgilerini calip enayi yerine koyup bunlari onlara
    firsat vermeyin eger illerde sizleri hos edilmeyecek durumlarla karsilasmak istemiyorsaniz onlararin uygulamari program linkleri silerseniz kendinizi ozaman güvende
    hiz edersiniz bunlarini niyetleri iyi degil yinede sizler billirsiniz arkadaslar benim maksadim sadece burdaki tüm degerli arkadaslarimizi bilgilendirmek böyle tuzagina düsmemeleri ayrica yilmaz06 ve garaveli sizler buraya nasi ajanslar yerlestirdiyseniz aynisi sizlerin forumunda burdaki bazi ustalarimizin niklerini taklit edip
    milletimize gaz verip durmayin ikinizin forumda neler yazildi hepsi gereken yerlere verilmisdir sikayetde bulunulmusdur daha yerin dibine batmadan
    bence ikiniz yol yakinken vaz gecin bu sevdadan en gec bugun ve yarin tüm millet ögrenecek sizin ne kadar dolandiran iki yüzlü insanlar oldugunuzu
    sonra bende pesinizdeyim bunu unutmayin milletimize yaptiklarinizi vazlasiyla cekeceksiniz saten bazi makamlara sizlerin
    milletimizi nasil dolandirdiginizi ispat edecek belgeler ulasti ayrica arkadaslar sizlere sunumlarimi kaldigimiz yerden devam edecegiz
    ve böyle izin vermeyecegiz ortami bozmalarina özbeceriksizler.com kuruldugu günden beri
    milletimizden her han gi bir ücret almadan yardim severligini devam ediyor ve nice yillara kadar edecekdir eger hep
    birlikde karam ustamizi desteklersek ozaman böyle dolandirici hirsizlara imkan vermeyiz arkadaslar kuzuruma bakmayin eger
    böyle agir cümleler kullandiysam ama böyle tür karaktersiz insanlar bunlari hak ediyor

ayrica yilmaz ve garaveli bu yazi yi tüm gereken formlara dagitacam ve millet bilsin sizin nasil bir dolandirici ve bilgi calanlar oldugunuzu
    saygilarimla tarik

Konu tarik32 tarafından (12 Nisan 2018 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @tarik32 arkadasim mesajini acik birakiyorum hedef alindigin icin, icindeki argo kelimeler i cikardim, argo kelime kullanilmasini istemiyorum.
    bundan sonra ki sürecte de sahsen o kisilerin sunumlarindan alip paylasimlar sahsen yapiyorsan yapma arkadasim, az olsun ama bizim ve temiz sunumuz olsun.

saygilar

karam82

24. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,643
    1,614 mesaja 3,316 teşekkür aldı
    @tarik kardes kusra bakmada bu kizginliginin sebebi niye bu saatte..
    Herkes garavali ve yilmaz06 hakkinda goruslerini yazarken ben senin mesajlarina pek dek gelmedim..
    Ve ayrica niye garaveli sayfasina uye oldun
    Ve ayrica orada desifre edildin..
    Hakkinda defalarca baska baska nicklerle sayfaya uyeligin oldugu garaveli tarafindan yazildi ve biliyorum cok agir hakaretler yapmis..
    Ve ayrica en son kadin nicki ile katildigin desifre edilmis..
    Tum bunlar hakkindaki savunmalarin ne olacak...??
    Ve ayrica ajan kelimesini kullandinki bunun arkasinda bazi kacindigin sebepler mi var..
    Yazdiklarimi sadece konuyu bilen biri olarak meraktan soran biri,ama bir ajan olarak algilamamani rica ederim..
    Gelismeler mumkun mertebe aninda olmasada konu acildikca verilecektir..
    Ve buraya yilmaz06 niki degistirildigi ilk ben tarafindan yazildi..
    Sayet milleti bilgilendiriyorsak birseyler saklamayalim..ne oraya ne buraya tam ortaya..
    Konu webci tarafından (12 Nisan 2018 Saat 19:00 ) değiştirilmiştir.

26. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @webci arkadasim
    tarik32 arkadas savunmasini yapmak isterse yapsin ne oldu ne bitti bilgim yok ama dedigim gibi Argo kelimeler olmadan
    ben iptv bölümünde hci bir zaman aktif olmadigim icin neler döndügünü bilemiyorum.
    burda bilgili arkadaslarimiz sag olsun takip etmekteler, gecenlerde biri bir bundle sunmustu sirf bir nick o bundlenin icinde oldugundan konuyu kaldirdim belki farkina varmissindir.
    o yüzden diyorum az olsun bizim olsun önemli olan bu.
    Bundan sonraki sürecte tarik32 savunma yapmak isterse yazsin sonrasinda da güvenlik üzerinde daha cok yogunlasalim önemli olan bu bizim icin.

Saygilar

karam82

28. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Zannedersem bu konuyla alakali verilmek istenen mesaj herkese ulasmistir, su bir gercektirki o tarafta kaydini yapanlarin sifrelerini asla baska yerde kullandiklari sifreleriyle ayni vermemeleri gerektigi iyice bellenmeli zaten silmediyse sifrelere baktigini kendide itiraf etmis, öyle bir yerde üyelik alan özel bilgilerinede erisilmek istenecegini bilerek haraket etsin.

Bence bu konuyu daha fazla uzatip ahlaksizligin reklamina katkida bulunmamaliyiz, biz dogru bildigimiz yoldan devam edelim yanlis yapanlar zaten Allahindan bulur.

30. 3 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,643
    1,614 mesaja 3,316 teşekkür aldı
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @webci arkadasim
    tarik32 arkadas savunmasini yapmak isterse yapsin ne oldu ne bitti bilgim yok ama dedigim gibi Argo kelimeler olmadan
    ben iptv bölümünde hci bir zaman aktif olmadigim icin neler döndügünü bilemiyorum.
    burda bilgili arkadaslarimiz sag olsun takip etmekteler, gecenlerde biri bir bundle sunmustu sirf bir nick o bundlenin icinde oldugundan konuyu kaldirdim belki farkina varmissindir.
    o yüzden diyorum az olsun bizim olsun önemli olan bu.
    Bundan sonraki sürecte tarik32 savunma yapmak isterse yazsin sonrasinda da güvenlik üzerinde daha cok yogunlasalim önemli olan bu bizim icin.

Saygilar

karam82
    Selamlar ustam..
    Arkadasdan sahsen savunma beklemiyorum..
    Isterse yapsin isterse okuyup gecsin..
    Ben sadece sahit olduklarimi burada belirttim..
    Ne ajanlik ne gambazlik nede olayin benim acimdan sahsi bir icerigi soz konusudur..
    Tarik kardes bu konuda emin olmalidir..
    Konu simdilik benim acimdan kapanmistir..
    Saygilar..

32. 3 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @hekimoglu ustam aynen dedigine katiliyorum.
    Bundan sonraki sürecte güvenlik acisinda önlemini almayan olursa, biz elimizden geldigi kadar bilgi verip görevimizi yapmis bulunmaktayiz.

Saygilar

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Tarik32 kardeş, bir ricam olacak. Lütfen yazında bir nokta ve büyük ve küçük harfler kullan. Yoksa ne demek istiğin zor anlaşılıyor ve okuyanda yoruluyor.

35. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Adam o kadar ruh hastasıki bence tedaviye ihtiyacı var.

Sitesinde aynı IP adresi ile girilmiş sözde nickleri yazmış.

Ben hiç oraya kayıt olmadığım halde sözde bir IP adres ile girmişim ve forumdaki Mhmt arkadaşımız ile aynı kişiyiz.

Mhmt ile sadece geçen gün bu forumda bir araba parçası için yardım ettim. Burda forumda var.

Eğer ben ile Mhmt ile aynı kişiysek, bu durumda ben bu forumda geçen gün kendi kendime yazımış oluyorum.

Ya düşünüyorumda bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir. İki çocuğu var adamın. Büyük ihtimal babaların ne iş cevirdiğini onlarda görüyor. Ya insanda bir utanma duygusu olur. 50 yaşında bir insan. Torun sahibi olabilecek bir yaşa gelmiş, 14 yaşındaki bir ergen kafası ile hareket ediyor.

Ruhsal dengesi kesin bozuk. Buna eminim. Allahtan yinede şifa diliyorum. Bu kişinin piskolojisi çok bozuk. Acil tedaviye ihtiyacı var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)