Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sifre Güvenliginiz Icin Mutlaka Okuyunuz.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Yazmayim dedim ama iki gün önce olanlardan sonra iyice zivanadan ciktim.
    Garaveli denen sahsiyetsiz arkadas cok eskiden bizlere ( görevli olanlara) Samsung smartTv ler
    icin uygulama sunmustu eger bu uygulamayi kullanmak istiyorsaniz TV nizin MAC adresini gönderin
    aktiv yapayim diye. O zamanlar kullanmistim, pek de iyi calismyordu zaten sonrada kaldirmistim uygulamayi.

Uzatmayim iki gün önce Smart TV deki liste silinmis ve yilmaz06 nin sundugu liste yüklenmisti, bunu yapabilmek icin
    benim TV nin MAC adresini vererek SIPTV web sitesinden mylist olarak yükleyebilir. Neyse ben kendi listemi geri
    yükledim ama bunu yapmasi bile bana göre niyetinin göstergesidir. Kac sene önce vermis oldugum MAC adresini
    not edip simdi kullanmasi kendisinin sahsiyeti hakkinda bize cok iyi bir bilgi veriyor.
    Biz burada senelerce ayakta kaldik, tamam zaman geldi durakladik ama yinede devam ettik.
    Bunlarin yaptigi araya kötülük sokarak bizlerin arasindaki Dostluk ve Arkadaslik olgusunu yipratmak ve buradaki
    kargasadan cikar elde etmek. Zaten bu niyetleri bile kendilerinin ne karekterde olduklarini ele veriyor.

Sizlere tavsiyem birbirimize sahip cikmamizdir. Ne olursa olsun buranin kiymetini bilmeliyiz, buradan sonra
    baska bir beceriksiz Ailesi olmayacak bunu iyi bilmeliyiz.

Kolay Gelsin!

2. 6 kişi Mesut64 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)