Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sifre Güvenliginiz Icin Mutlaka Okuyunuz.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Selam Arkadaslar
    Ben 1 Ay öncesinde ilk bu ise basladiginda bu sekil sifre calmaya gidecegini düsünmedim, bu nedenlede kendisinden olan bitende benimle alakali durum olmadigindan özür dahi diledim, ama nedeni bana zamaninda vermis oldugu 2 eklentiden dolayi. ama kendisi bu isi devam sürdürmeye gitmeye EGosunu tatmin ederim diyerek sifre calmaya baslamasi isin rengini degistirdi.

bu banner yaklasik 1 haftadir yapildi ve sunulmadi. en son Tarik32 de hesabina giris yapip bu bizlerin yazistigi mesajlari okuyup, ve bunuda kendi forumlarinda acik bir sekilde sunmalariyla yaptiklari hirsizligi belirtiler.
    söyle düsünün calinan sizlerin hesabi olsa nasil düsünürdünüz.?
    yada baska birinin burdaki üyelik disinda sahsi bilgilerini calmaya gidilmedi ne malum.? bunu bilmiyoruz. yukarda anlatmistim misal
    ( Üyelik te kullandigi sifresi, Email ile ayni sifre, Bu Email de sahsi bilgileri var en önemlisi Paypal bilgisi, Facebook bilgisi, yada baska maddiyat icin kullanilan bunlara ulasmadigini kim biliyor.?) yeterki kullanilmis sifre email ile ayni olsun.

Bana ait olmayan, kendince bana ait oldugunu düsündügü isimle beni hedef gösterip sözde isim soy isim vermeye calisan kendisi.
    Benim Gercek ismimi bilen biliyor, suan a kadar yaptiklarimda, Mutlaka sevmeyenim olcaktir en Basta okunan isimsin, seveninde olur sevmeyeninde, ama ben her zaman elimden geldigi kadar tarafsiz olmaya calistim..

@Banneri sizlerin yazilarinizda kendisini desifre etmek icin degilde, bu sahisi taniyan cikar ve benimle irtibaat saglamasi icin ekledim daha genis bilgi toplaya bilmek icin, düsündügüm de oldu, yeterli bilgi elimde mevcut oldugundan Banneri degistiriyorum.

bu forumdan birilerinin zarar görmesini istemiyorsaniz

https://publicdomainregistry.com/report-abuse-complain/
    burdan sitenin sifre calmak icin kullanildigi ve original sayfayi da eklemeniz yeterli olcaktir.

@Birbey 3.0 burda bir cok üyelik banlandi, bana hakaret edende oldu ama verilen ceza süreci sonrasi benim icin cezasi bitmis yeni den baslayan bir üye oldugunu bunu bilenlerdensin.
    ama burdaki amac farkli, burda üyelerin bilgileri calinma tehlikesi.

Saygilar

karam82

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)