Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2232 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Ev Yapımı Almanya 1,5 Kat Einfamilienhaus Maliyet,Hesaplama

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    88 mesaja 732 teşekkür aldı

Yeni Ev Yapımı Almanya 1,5 Kat Einfamilienhaus Maliyet,Hesaplama

Yeni Ev Yapımı Almanya 1,5 Kat Einfamilienhaus Maliyet,Hesaplama

Arsa bana ait Arkaya 1,5 kat üzeri yeni bir ev yaptırmak istiyoruz, ama malum ömründe normal bir insan ya 1 bilemediniz 2 defa Ev yaptırır, üç aşşağı beş yukarı bir Hesap çıkardı
    m ama bu benim hesabım Başlangıç ile Sonuç arasında bu hesap tutarmı tutmazmı orası meçhul, bundan dolayıda aramızda muhakkak bu duruma düşen yaptıran bitiren tecrübeli arkadaşlardan fikir almak ve ona göre adım atmak isterim, Şimdi önümde iki seçenek mevcut Anahtar teslim ki en az 140.000€ en fazla 180.000€ arası bir tutar, ikinciside işin başında
    durup parça parça yaptırmak onunda bendeki kaba hesabı 170.000-180.000€ arası evin Eni 8,5 metre azami olacak boyuda Azami 10,5 metre Yapılacak olan ev Azami 140-150m2 olacak
    1 nci katta misafir odası şart üst kattada 1 ebeveyn yatak odası en az 2 çocuk odası ve birde yine misafir odası yada 3 ncü çocuk odası , Keller olmayacak yani Bodrum katsız olacak Çatı
    Sattel dach yani klasik çatı ve en az 40 derece en fazla 45 derece açılı olacak hertürlü fikir ve yorumlarınızı bu istekler doğrultusunda yaparsanız memnun olurum Aşşağıya Örnek çizim ve Arsa planını koydum yardımcı olur sanırım Allah kolaylıklar versin hepimize her türlü işlerimizde....

Konu ido44 tarafından (01 Nisan 2018 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)