Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3172 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benim Fotolar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    16 mesaja 42 teşekkür aldı
    Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk mesajimda belirttigim gibi:

Nikon D 5100 ; 18-55 VR Objektiv

Foto-Bearbeitungsprogramm: Adobe Elements 13

Baska herhangi bir özellik yok. Bazi fotolarda bazen sabir gerekli, cünkü istedigim sonucu almak icin cok bekledigim olmustur. Bir diger hususta, farz edelim hosuna giden bir yerin fotosunu cekeceksin, öyle makinayi al sipsak cek olmuyor. Günes isigi, cekecegin yerin makina ile aradaki mesafesi ve fotonun iyi cikmasi icin diger birkac önemli hususlari (örnegin makina ayarlari) göz önünde tutup itinaz ile cekmek gerek.

Sunuda belirtmem gerek, ben fotograflari genelde RAW formati ile cekiyorum, jpeg degil. Böylelikle, yani RAW formati ile, fotograflara programlar sayesinde daha iyi ve kolay ceki-düzen (Renk-aydinlik) veriliyor.
    Yeni baslayan birisi icin fena sayilmaz. Fotograflari hangi ayarlarda cektigini de yazarsann (enstantane.diyafram.iso) Yeni baslayacaklarada faydali olur.
    Bende Bir senedir foto isi ile ugrasiyorum. Bendede Nikon 7100. Objektif 17-50. Manzara icin kullaniyorum 50mm1:1,4 portre resimler icin kullaniyorum. Birde 18-105mm makina ile gelen.Benim cekmek istedigim uzaklik, spor kuslar ve harektli fotolar.Bunlar icinde 70.200 objektif almayi düsünüyorum ama bayagi pahali (Nikonun marka objektifi olursa 1700-2000€ arasi ),ikinci el olarak denk gelirse alacagim. Sizin fotolarinizin da tamama yakini manzara 17.50mm tavsiye ederim daha iyi sonuclar alirsiniz. Burayida incelersiniz faydasi olabilir. http://www.turknikon.com/net-fotograf-cekmek-22591
    Basarilar
    Konu aab38 tarafından (12 Ocak 2016 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler