Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2272 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebayden sattigim mal dogru oldugu halde alici yanlis dedi,malida geri yollamadi,parayida paypalden geri cekti!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    160
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    resimlerde CPUZ programi ile ekran g�r�nt�s� alip seri numarasi ve ramin t�m detaylarini g�steren fotograf vardi, yani ram calisirken laptopdaki halini cekmis koymustum, seri numarasi degistirilmez, ama alan kisi ne derse o kabul oluyomus ,,,,,rezalet. sacma. akil almaz bi dolandiricilik y�ntemi. adam bide packstationdan almis mali, adresi de yok, simdi baktim, yoksa bu sinirle gidecektim 200km de olsa o kadar gicik oldum

zaen yollasa ile bana diyoki 4gb ram yollamisim ben ona, halbuki 8gb yolladim. adami nasi ikna edicem, yollamaz ki zaten dolandirici ise, d�zg�n herif olsa zaten mali anlis aldim demezdi c�nk� mal dogru. ebaye vermesi gerekmiyor mu o sendungverfolgung numarasini? yoksa ebay nasi bilecek ki bana yolladigini,? hadi yolladi yanlis mal yolladigi icin ben mali aldigimda acip bakicam ve verveigern yapicam, benim malim degil diye, ama yollamaz ki serefsiz bastan zaten yalanci.

fotolari y�kledim kardes, bakabilirsen burda var heppsi
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Şubat 2018 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)