Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2291 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyku tutmuyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı guesswhosback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagol usta, bi deneyelim bakalim bu gece

5 Gün fitness haftada cok oldugunu sanmiyorum, sonucta alti seneden beri yaptigim bir spor. Ilk basta zaten 3x Ganzkörperplan ile ilerliyordum, tekniklerimi vs. gelistirdim ve daha sonra 2er Split'e gectim, yani 4 defa yapiyordum. Simdi ise 3er Split 5x Haftada Frequenz: pazartesi ON, sali ON, carsamba Off, persembe ON, cuma OFF, cumartesi ON, pazar ON ve böyle devam iste.. Simdiye kadar hicbir sorun yasamadim aslinda, vücüt alisik olmasi gerekiyor, ama son zamanlarda iste bos zamanimda ne yapacagimi bilmedigim icin öyle internetde dolasiyordum, asiri derecede dizi izledim ( kurtlar vadisine tekrar bastan basladim ) simdi iste cekiyoz kahrini...

Suan spor'dan geldim, iki saat bekleyip bi yataga giriyim.. ins uyku tutar bu sefer
    Kurtlar vadisi gibi diziler kaçın. Bunlar sağlığa zararları. Böyle diziler belki ilk başta çoğu kisinin hoşuna gidiyor olabilir, ama zamanla bilinç altında insanların piskolojisini bozuyor. Bu aynı şey TRT'deki Ertuğrul gibi diziler içinde geçerli. Her nekadar tarihi içeriği anlatsada, anlatırken belgesel tarzında değil. Şiddet...şiddet...şiddet. Böyle formatda sunulan dizilerin yasaklanmalı. Dikkat dizi yasaklasın demiyorum, formatı yasaklansın diyorum.

Madem çok vaktin var, fitnesede gidiyorsun, yani fit bir insansın, boş duracağına şimdiden kendine vr ailene yakışqn bir hayırlı kısmet bul. Okul bitince ararım dedin mi, sanki yer yarılıyor, herkes kayboluyor. Bak ozaman nasıl uykun geliyor.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)