Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2315 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada oturma izni hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı yollabana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam usta aynı konu benim başımdanda geçti yer münchen annem yıllarca almanyada kaldıgı halde süresiz alamadım çok ugraçtım olmadı almanca bilmedigi için yalnız beş sene alabiliyordum bunun avukatla hiçbir alakası yok sadece almancaya bakıyorlar saygılar
    Zor bir durum ama olayada onlarin acisindada bakmak lazim bir yönden haklilar. Yasli sahislara biraz daha kolaylik yapsalar ne güzel olurdu diye düsünüyorum. Önümüzdeki hafta basvuruyu yapcaz. Bakalim hayirlisi olsun

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı raicoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor bir durum ama olayada onlarin acisindada bakmak lazim bir yönden haklilar. Yasli sahislara biraz daha kolaylik yapsalar ne güzel olurdu diye düsünüyorum. Önümüzdeki hafta basvuruyu yapcaz. Bakalim hayirlisi olsun
    Kardeş çok zor değil cidden kuracak olduğu cümle 1..2 tane

Sen sadece anneye o güne kadar ( Merhaba, iyi günler. Ben oturumu uzattırmak için gelmiştim.. Süresiz verebilirseniz çok memnun olurum.Yaşlılık gidip gelmem zorlaşıyor iyice ) öğretirsen..

Hepsi bu kadar aslında bunları söyledikten sonra memurun orada konuyu uzatacağını sanmıyorum..Ona o yeticektir.. Bence mutlaka bir dene kaybedecek birşey yok bu sefer inşallah süresiz verirler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş çok zor değil cidden kuracak olduğu cümle 1..2 tane

Sen sadece anneye o güne kadar ( Merhaba, iyi günler. Ben oturumu uzattırmak için gelmiştim.. Süresiz verebilirseniz çok memnun olurum.Yaşlılık gidip gelmem zorlaşıyor iyice ) öğretirsen..

Hepsi bu kadar aslında bunları söyledikten sonra memurun orada konuyu uzatacağını sanmıyorum..Ona o yeticektir.. Bence mutlaka bir dene kaybedecek birşey yok bu sefer inşallah süresiz verirler
    iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim kardesim. Insallah dedigin gibi yapcaz bide memurun insafina kalmis bisey bakalim hayirlisi. Hepinize yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim Allah razi olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)