Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardesim eger (privat) beruf hukuk varsa sorun yok,,,
bir zamanlar privat beruf verkehr rechtschutz ücü bir arada vardi,,
benim sigorta yeni olmadigindan selbstbeteiligung yoktu,,
belki sana eigenbeteiligung icin hesap gelebilir,bakman lazim policeye..
is yerinde kavga ettim müsteriyle ama ilk saldiran oydu,polisi cagirdim olay yerine ve rapora 2 tane sahit ekledim,,
aci parasini aldigimiz gibi adama da kamu düzenini bozmaktan dava acildi, para ödemedik,,
sana tavsiyem bu gibi konularda olay yerine polis cagirman ve sen onu dedin ben bunu dedim gibi sucluluklarda bulunmamak,,
ayrica rechtschutz kartini avukatina göstererek zusageyi beklemek..
avukatin eger kazanilabilecek hükmüne varir ve sigortanda olayin gelismelerine bakarak kuvvetli kanaat getirirse olayi sonuna kadar getir derim..
plise gitmis olman isabetli
avukata gitmen isabetli
rapor alman isabetli
birtek sahitlerin aussageleri önemli ve kuvvetli olmali!
Benim Rechtsschutz 2012 yapildi eski sayilir 3ü 1 arada olani benimkide, 150 euro selbstbeteiligung var. Kafami karistiran HUK oldu Polisden schreiben bekle diyor. Telefonda kadina ne schreiben gelecegini söyledim polis anlatti yinede bekle diyor anlamadim...

Polise aussagende zeugelerim oldugunu ve detayini avukata iletecegimi söyledim. Benden sonra dayak yiyen diger is arkadasimda aussage yapti. Olayi güzelce anlatmis kendisi alman zaten.

Benim sorum yinede schreiben bekleyimmi yada avukata gideyimmi? schreibende bana gefährliche Körperverletzung dan suclama gelecek (biz 2 kisi oldugumuz icinmis oda Polis dedi) Komik tarafi döven o, suclayanda o... Adalet yerini bulur umarim.