Selamlar,

is yerinde bitane is arkadasinla tartisinca, is arkadas sinirlenip bizim üstümüze yürüdü ve siddet uyguladi. (ben ve 1 is arkadasim daha) Simdi iftira atiyor biz onu dövdügümüzü söylüyor oysaki o saldirdi ben onu üstüme gelince sadece itekledim. (Diger arkadasa yumruk atinca kendisini korumak icin bogazindan tutmus sanirim ve hafif kirmizi leke olmus bogazi ) oda bunu kullanarak attest almis. Polise gittim 2 kisi oldugunuz icin gefährliche körperverletzung dan anzeige yapildigini söyledi. Benimde kolum incildi onu iteklerken bende Attest aldim.

Bizim 2 ayirtten zeugemiz var olayi gören. (ayrica bu bize saldiran isden cikarildi) Simdi size sorum bende rechtschutz var Huk aradim schreiben bekle dedi. Eger avukata gidersem kendi kosten ile gitmis olabilirmisim. Ama schreiben ne gelecegini biliyorum Polis dedi ve bana iftara atiliyor. Size olsaniz beklermisiniz yinede yoksa Avukata gidermisiniz? Sonucta schreiben de yazan olayla Huk ödemez ama iftira iste... anca avukat kurtarir beni gibi..Kafam cok karisik...