Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2335 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulaklik - Hörgeräte Tavsiyeniz?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm öncelikle gecmis olsun diyorum,evet bendede var,bende duyma kaybi ve tinutus oldugu icin buradakini verdiler http://www.starkey.de/hoergeraete/tinnitus .

Dikkat bunlar yalniz cok pahali benimkiler 3500€ civarinda,bendekileri parasini berufgenosenschat ödedi,isten kaynakli oldugu icin,bana krankkasse ödemis olsaydi 1200€ civari tutuyordu.

Sana tavsiyem bu kablolulardan alman cok rahat oluyor,digerleri kulagan icinde duranlardan kesinlikle uzak durmani tavsiye ediyorum cünkü insan cok rahtsiz oluyor,hem bu kablolu olanlar ufak ten renginde olanini alirsin kesinlikle kullandigin belli olmuyor.

Sana tavsiye edebilirim bu markayi (Starkey) gittigin yerde sorabilirsin.

Eyvallah kardes, bende Tinitus yok. Simdi baska Akustikere gittim! Cok tecrübeli. Önemli olan kulaga giren parca dedi! Kulak kalibini aldi ve yakinda Oticon opn1 sonra Widex i deniyecegim! Nekadar denersem okadar aradaki farki daha iyi anlayabilirim!

Malesef cihazlari deneyen tecrubeli arkadaslar cikmadi sitede!

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Alıntı Bigboss82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....Malesef cihazlari deneyen tecrubeli arkadaslar cikmadi sitede...
    Iyiki cikmadi. Maalesef degil. Allah kimseye bu Tinnitus ve az duyma hastaligini vermesin. Cünkü ceken Bilir. Benim gibi.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı Bigboss82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardes, bende Tinitus yok. Simdi baska Akustikere gittim! Cok tecrübeli. Önemli olan kulaga giren parca dedi! Kulak kalibini aldi ve yakinda Oticon opn1 sonra Widex i deniyecegim! Nekadar denersem okadar aradaki farki daha iyi anlayabilirim!

Malesef cihazlari deneyen tecrubeli arkadaslar cikmadi sitede!

Tekrar yazmak istiyorum,kulak ölcüsü aldilar ben senin bundan alacagini düsünüyorum http://www.starkey.de/hoergeraete/mi...hr-hoergeraete bundan kesinlikle alma,yada bir kac gün dene bak nasil oluyor ondan sonra,bir önceki verdigimi tavsiye ederim bunuda dene ona göre kendin karar verirsin,her ikisinide kullandiginda farki görürsün.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)