Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2314 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bembeyaz tavan boyasi tavsiniz

Tecrübeli Üye Basbakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    70
    27 mesaja 53 teşekkür aldı

Bembeyaz tavan boyasi tavsiniz

Merhaba arkadslar oturdugum dayremi biraz elden gecirecegim tavanim cok beyaz olsun istiyorum acaba hangi
    Boyayi tavsiye edersiniz.

Yani güzel beyaz renk veren hangi marka alayim sizce

2. Sponsor Reklam
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Sakin olaki OBI den falan alma. Hele ki o OBI nin sattigi Alpina weiss dedikleri sey bes para etmez. Benim amcaoglu almis, ben de bu Brillux unkini getirdim, yan yana iki serit seklinde cizgi cektik, hemen Alpinayi geri götürdü. Alpina boya degil, saydam bir sey, sanki kleister gibi bir his birakti, renk görünmüyordu, yani kiyaslamak dahi mantiksiz.
    Bu asagida verdigim linkle fiati cok ucuk, boyaci firmalardan birinde tanidigin varsa onlar üzerinden alirsan 15 litreligi 60 Euro civaridir.Litresi 4 Euro civarina geliyor, Alpina da 4,30 falan ama arada daglar kadar fark var. STO da güzel farbeler var ama sanirim fiatlari asiri yüksektir.

https://farben-online-shop.de/farben...rlux-3000.html

Bundan daha ucuzlarina kesinlikle yanasma, bu boyalarin piyasa fiati budur. Fiat asagi indikce deckkraft da düser, Alpinada mesela deckkraft aynen Brillux unkine yari yariya su katmissin gibi duruyor.
    Ayrica bunlara fazla su katmayacaksin. Kovanin tamamina ortalama bir bardak kadar su katip karistiriyorsun. 1 Litre su falan katmayin sakin. Boyarkende mutlaka iki kat sürmelisin.Tek katta kapatmis gibi durur ama ikinciyi atarsan hemen aradaki fark anlarsin.

OBI de satilan boyalarin en iyisi bu, Brillux a yakin kalitede ama yazdigi gibi 10 litreyle 70-80 metrekare boyamak imkansiz, 15 litreyle 50-60 metrekare hesaplaman lazim. Ikinci katinda ise daha az gider, altta ne olduguna bagli tabii ki.
    https://www.obi.de/weisse-innenfarbe...yABEgKqJ_D_BwE
    Konu mxm tarafından (25 Aralık 2017 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.

4. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    540
    118 mesaja 218 teşekkür aldı
    Söyle bir seye ne dersin.
    https://www.youtube.com/watch?v=gsP15RifAAc

Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı
    Schnee Weiß tavsiye ederim

7. akilsiz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Basbakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    70
    27 mesaja 53 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin olaki OBI den falan alma. Hele ki o OBI nin sattigi Alpina weiss dedikleri sey bes para etmez. Benim amcaoglu almis, ben de bu Brillux unkini getirdim, yan yana iki serit seklinde cizgi cektik, hemen Alpinayi geri götürdü. Alpina boya degil, saydam bir sey, sanki kleister gibi bir his birakti, renk görünmüyordu, yani kiyaslamak dahi mantiksiz.
    Bu asagida verdigim linkle fiati cok ucuk, boyaci firmalardan birinde tanidigin varsa onlar üzerinden alirsan 15 litreligi 60 Euro civaridir.Litresi 4 Euro civarina geliyor, Alpina da 4,30 falan ama arada daglar kadar fark var. STO da güzel farbeler var ama sanirim fiatlari asiri yüksektir.

https://farben-online-shop.de/farben...rlux-3000.html

Bundan daha ucuzlarina kesinlikle yanasma, bu boyalarin piyasa fiati budur. Fiat asagi indikce deckkraft da düser, Alpinada mesela deckkraft aynen Brillux unkine yari yariya su katmissin gibi duruyor.
    Ayrica bunlara fazla su katmayacaksin. Kovanin tamamina ortalama bir bardak kadar su katip karistiriyorsun. 1 Litre su falan katmayin sakin. Boyarkende mutlaka iki kat sürmelisin.Tek katta kapatmis gibi durur ama ikinciyi atarsan hemen aradaki fark anlarsin.

OBI de satilan boyalarin en iyisi bu, Brillux a yakin kalitede ama yazdigi gibi 10 litreyle 70-80 metrekare boyamak imkansiz, 15 litreyle 50-60 metrekare hesaplaman lazim. Ikinci katinda ise daha az gider, altta ne olduguna bagli tabii ki.
    https://www.obi.de/weisse-innenfarbe...yABEgKqJ_D_BwE
    Cok tesekürler güzel bilgilerin icin bu Superlux ELF 3000 obide varmi? Yoksa

Obide olan bunu Schöner Wohnen Polarweiss matt almayi düsünüyorum
    Bunun beyazligi güzelmi?

Ben gecen hafta tedoxsatan meister weis diye bir boya aldim sürdügüme sürecegime pisman oldum sanki boya 3/4 yildan beri
    Kulanilmis eve benzedi yani tam beyaz degildi ev hafif giri gibi oldu simdi tekrar boyayacagim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    40
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Brillux dan sasma derim.

10. xbomberx üyemize teşekkür edenler:

Üye mavi78ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Baumarkt uzak durun derim

http://vietschi-farben.net/epages/8b...xoCmroQAvD_BwE

Caparol boyacilarin kullandığı marka

Kendim alligator aldım Fachmarkt a caporol 100euro istemişti alternativ alligator önerdi memnunum 60euro 12,5liter İnternete daha ucuz
    Konu mavi78ates tarafından (25 Aralık 2017 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Alıntı Basbakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Superlux ELF 3000 obide varmi?

Obide olan bunu Schöner Wohnen Polarweiss matt almayi düsünüyorum
    Bunun beyazligi güzelmi?

Brilllux mallarini obide bulamazsin. Bu polarweis güzel ama litresi 8 Euro asiri pahali.
    kalitesi Superlux ELF 3000 u andiriyor. Beyazligi iste beyaz, ben begeniyorum sahsen. Göz kamastirmaz, yapmacik durmaz, sürmesi kolaydir, iz birakmaz. Bir cogu kolay dagilmadigi icin Walze Rollenin izi kalir vs.
    Yakinlarinda Maler betrieb varsa git cekinme sor, onlar da satarlar.Simdi weihnachten oldugundan cogu kapalidir yalniz.Maler tanidigin varsa kendi adina Einkaufspreis alip sana getirebilir, kova basina 5 Euro falan teklif edersin uygun olur.
    Konu mxm tarafından (26 Aralık 2017 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

13. mxm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)