Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2350 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oglum Kaza yapti Vollkaskoversicherung para ödemiyor :(

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ........Kaza tarihi 26.10.17 akşam saat 21:00 cıvarında oldu........,arkadaşlar sizlerin yardımınızı bekliyorum ben şuana kadar her hangi avukata başvurmadım,önce özbeceriksizlerle paylaşıyım dedim.......
    Degerli arkadasim, bak kalbini kirmak istemiyorum ama su yukardaki satirlari sen kendin yazmissin. Simdi bu senin yazdiklarin akil ve mantikla bagdasiyormu? Sen niye bizim fikrimizi avukatin fikrinden daha üstün tutuyorsun? biz ne yapabilirizki senin davan icin? Neden bu zamana kadar verkehrsrecht uzmani bir avukata gidipte ona danismadin? onun bilgisi burdakilerin bilgisinden dahami az diye? sen su an kendi kendine gol atmissin ve skor sigorta lehine 1:0.

yok ama rechtschutzum yok ve avukata para verecekde gücüm yok diyorsan bilmiyorum artik ne yazayim. Son model pahali araba sürüp paradan tasarruf yapmak icin rechtschutzu olmayan bircok vatandas taniyorum.

Allah yardimcin olsun ve isin rast gitsin.
    Konu Memoli1976x tarafından (16 Aralık 2017 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

2. Selam üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    601
    40 mesaja 178 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Degerli arkadasim, bak kalbini kirmak istemiyorum ama su yukardaki satirlari sen kendin yazmissin. Simdi bu senin yazdiklarin akil ve mantikla bagdasiyormu? Sen niye bizim fikrimizi avukatin fikrinden daha üstün tutuyorsun? biz ne yapabilirizki senin davan icin? burda herkes kulak dolma, gereksiz ve sacma sapan, yalan dolan ve kanunla bagdasmayan sahsi fikirler söyleyecek ve senin aklini yanlis yola yönlendirecek. Neden bu zamana kadar verkehrsrecht uzmani bir avukata gidipte ona danismadin? onun bilgisi burdakilerin bilgisinden dahami az diye? sen su an kendi kendine gol atmissin ve skor sigorta lehine 1:0.

yok ama rechtschutzum yok ve avukata para verecekde gücüm yok diyorsan bilmiyorum artik ne yazayim. Son model pahali araba sürüp paradan tasarruf yapmak icin rechtschutzu olmayan bircok vatandas taniyorum.

Allah yardimcin olsun ve isin rast gitsin.
    Sevgili arkadaşım öncelikle teşekkürler haklısın ilk önce avukatımı aramam lazımdı ama 10000 üyelik olan bir Boardada sormadan geçilmez bence. yarın bilemesin kimin başına böyle kötü olaylar gelecek Allah vermesin en azında insanlar bilgilendirmiş oluruz evet kaza dan 2 gün sonra benim kendi avukatımı aradım kazayı
    Anlatım bana hiç birşe yapmana gerek yok sigortanın gönderdiği formulü doldur gönder en geç 2 aya paranı gönderirler dediler
    Bende o yüzde bekledim yılardır hep Rechtsschutz oldu Halanda var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)