Ama ben kendim birdaha ucmamama karari aldim Holzklasse ile [/QUOTE]

Kardes Holzklasse diyorsun tmm sahsi fikrine bi itirazim yok ama inan bana Ryanairdaki Holzklasseyi ben sahsen belirli OnurAir, Sunexpress, Germanwings ve Pegasus koltuklarina tercih ederim. Biz ne Holzklasselerde memlekete ucup geldik. Aynen belirttigin gibi ucaklari herseferinde neredeyse yeni gibi ve genelde herzaman tüm Avrupa 40-60 € ayaklarinin altinda. Eeeeh tabi bunun bedeli kücük Havaalanlarina yönelmek, bilmeyenler sakin Düsseldorf ve Frankfurt Havaalanlariyla karistirmasin, bunlarin bizi Weeze digeri Hahn oluyor. Ve diger püf noktasi adamlarin Sitede belirttigi gibi herseyi kontrol edip yaparsan hic bi sorun yok hatta cok daha fazla kolaylik var. Bu ucuslarda kimse 30 kilo yük hakki beklemesin, eger 5-10 kilo el bagajim ve yanimda kücük bi pasaport/laptop camtam yeterli derseniz bu sirketten daha ucuza ucma sansiniz yok. Bazilari ucuza bilet aldim diye seviniyor gerisini düsünmeyip checkin yapmadan boardkarte drucken yada telefona indirmeden havaalanina yola cikip sonrada yok Ryanair kötü yok calisanlari cok kötü davraniyor diye yaygara ediyor. (Burda seni kastetmiyorum, alman haberlerdinde kac defa haber cikti). Sirket sizi uyarmis bilgilendirmis daha ne yapsin. Kisacasi ben bu sirketle cok ülke gezdim ve hersefersinde memnun kaldim, eger diger kücük havaalanlarina gitmeyi göze aliyorsaniz hic cekinmeden alabilirsiniz, yani buseferde ilk msjda ET24 kardesin yazdigi Milan havaalani Bergamodadir bunlara dikkat edelim. Bergamoda Milan trenle 35-45 dk. otobüsle 50-70 dk. (5€ tek yön) trafige bagli. Bergamonun icine Otobüs 2-4€. Sorusu olan cekinmesin sorsun.